راهنمای مبتدیان برای حسگرهای حرکت


با استاندارد شدن سنسورهای حرکت بی سیم ، DIY در هنگام نصب آسان تر از همیشه است. اگر می دانید چگونه از پیچ گوشتی استفاده کنید ، می توانید یک سنسور حرکت نصب کنید. نصب مناسب شما پوشش بهینه را برای تشخیص حرکت فراهم می کند و به شما کمک می کند تا از هشدارهای دروغین جلوگیری کنید.

اگر یک سیستم امنیتی انتخاب کنید که به نصب حرفه ای نیاز دارد ، نصب کننده می داند چگونه سنسورهای شما را تنظیم کند. اگر وظیفه تنظیم سنسورهای خود را بر عهده دارید ، اگر از سیستم امنیتی خانه خودتان استفاده کنید ، خودتان هستید.

قبل از نصب سنسورهای حرکتی ، حتماً این کار را انجام دهید دستورالعمل نصب را بخوانیدهمانطور که احتمالاً شامل آنها می شود توصیه های محل اقامت. برخی از سیستم های DIY نیز به شما راهنمایی های الکترونیکی ، آموزش های ویدئویی می دهند یا با یک نماینده تماس می گیرند تا شما را در روند نصب راهنمایی کنند.

توجه داشته باشید که سنسورهای حرکت در برابر خطا تحمل ندارند و مواردی وجود دارد که ممکن است هشدارهای دروغین وجود داشته باشد. هشدارهای دروغین معمولاً در اثر خطاهای الکتریکی ، خطای کاربر ، ضعف در کاربردهای مهندسی ، موج های برق ، صاعقه و تجهیزات معیوب ایجاد می شوند. حیوانات ، حشرات و برگها نیز می توانند در شرایط مناسب باعث آنها شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *