راه اندازی محصول

هانگژو ، چین / 5 ژانویه 2021 با نمایشگرهای مدرن صفحه نمایش عریض 16: 9 در صنعت امروز ، از دست دادن کیفیت تصویر ناشی از کشش خروجی فیلم 4: 3 سنتی به یک مشکل برای مصرف کنندگان و مصرف کنندگان تبدیل شده است ، به خصوص در نظارت. وضوح و شناسایی هدف موثر از اهمیت بالاتری برخوردار است. Dahua Technology به عنوان یک پیشگام در هدایت مداوم توسعه HD-over-Coax ، اولین دوربین 5 مگاپیکسلی Real صنعت با خروجی ویدئو 16: 9 را برای تطبیق بهتر با نمایشگرهای رایج HD راه اندازی کرده است ، بنابراین عملکرد تصویر تحریف نشده را با یک تجربه بصری بهینه ارائه می دهد برای کاربران HDCVI.

دوربین جدید Real 5MP با یک خروجی ویدئویی 16: 9 مدرن ، تصاویر با کیفیتی را ارائه می دهد که مطابقت بیشتری با نیازهای بصری چشم انسان دارند. تصاویری که از آن گرفته می شود وضوح و جزئیات کامل بهتری را ارائه می دهد و به کاربران اجازه می دهد تا اطلاعات نظارت معتبر را برای بررسی بیشتر جمع آوری کنند.

در مقایسه با 5MP @ 20fps قبلی ، دوربین واقعی 5MP از خروجی 5MP @ 25fps پشتیبانی می کند و انتقال کواکسیال در زمان واقعی 5MP را در صنعت پیش می برد. ویژگی Starlight علاوه بر ارائه یک تجربه بصری روان و بازیابی بهتر صحنه ، تصاویر روشن و واضح را حتی در شب به کاربران ارائه می دهد.

علاوه بر این ، نمونه کارها دوربین Real 5MP کاملاً با مدلهای عقب Dahua (XVR-I2 و XVR-X) سازگار است. برای کاربرانی که از قبل دارای XVR-I2 یا XVR-X هستند ، فقط باید سیستم عامل XVR موجود خود را ارتقا دهند و دوربین 4: 3 خود را با دستگاه جدید 16: 9 جایگزین کنند ( برای استفاده از دوربین 5MP 16: 9 HDCVI ، سیستم عامل XVR باید به V4.001.0000001.0.R.200908 یا بالاتر ارتقا یابد).

با استفاده از یک تراشه مستقل AI و یک الگوریتم پیشرفته برای یادگیری عمیق فناوری HDCVI 6.0 PLUS ، ترکیبی از دوربین Real 5MP و AI XVR به تشخیص دقیق انسان و وسیله نقلیه برای هشدار دقیق و جستجوی سریع هدف دست می یابد ، بنابراین به طور قابل توجهی تجزیه و تحلیل کارایی ویدئو را بهبود می بخشد و کار را کاهش می دهد هزینه ها

از آنجا که فناوری 4: 3 به تدریج منسوخ می شود ، دوربین کاملاً جدید 5MP Real با خروجی فیلم 16: 9 افزایش می یابد. این مزیت مزیت های فناوری HDCVI مانند وضوح بالا ، انتقال در زمان واقعی ، اجرای آسان و غیره را حفظ می کند ، که باعث می شود ایده آل. انتخاب برای برنامه های سناریوی کوچک و متوسط ​​مانند مغازه ها ، انبارها و خیابان ها. Dahua Technology با مأموریت خود “توانمند سازی یک جامعه امن تر و زندگی دقیق تر” همچنان به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان تمرکز می کند.

* تاریخ عرضه محصول ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *