راه اندازی محصول

هانگژو ، چین / 23 سپتامبر 2020 ، Dahua Technology ، پیشرو سیستم و اینترنت اشیا-هوشمند ویدئو گرا در جهان ، دوربین جدید SD5A PTZ خانواده WizSense خود را برای ارائه طیف گسترده ای از سناریوها برای برنامه های داخلی و خارجی با هوش مصنوعی فعال با کاربر بهبود یافته راه اندازی می کند. تجربه برای مشتریان.

لنز نامرئی

این دوربین با افزایش پنهان کاری ، از یک ظاهر غیرتهاجمی استفاده می کند و از یک لنز کاملاً سیاه و کروی استفاده می کند ، و این باعث می شود از فاصله 15 متری با چشم غیر مسلح تقریباً غیرقابل مشاهده باشد. این طرح افراد مشکوک را از اجتناب از دوربین های مداربسته محافظت می کند و ناراحتی افراد در معرض دوربین های نظارتی را در مکان های عمومی کاهش می دهد.

صدای بسیار کم

در پاسخ به نویز آزار دهنده ای که هنگام چرخش دوربین PTZ ایجاد می شود ، دوربین Dahua SD5A PTZ از سطح نویز فوق العاده کم استفاده می کند که به طور قابل توجهی صدای دوربین را کاهش می دهد. نتایج آزمایشات در یک آزمایشگاه آرام نشان می دهد که صدای تولید شده توسط چرخش دوربین 1.55 متری SD5A PTZ با ارتفاع کمتر از 20 دسی بل (آزمایش شده در فاصله 1 متر) است. این طرح نظارت غیر حساس و بی مزاحم را ارائه می دهد و آن را برای برخی از مکانهای ساکت مانند کتابخانه ها ، موزه ها ، گالری ها و مکان های دیگر مناسب می کند.

توابع با هوش مصنوعی فعال شده است

مانند سایر محصولات Dahua WizSense ، دوربین SD5A PTZ به تراشه AI مستقل مجهز شده است تا ویژگی های هوشمند پیشرفته را در اختیار کاربران قرار دهد. بر اساس الگوریتم آموزش عمیق ، دوربین ترکیبی از محافظت از محیط و ردیابی خودکار است تا امکان نظارت هوشمند ، بسیار دقیق و جامع را فراهم کند که برای مرزها ، حاشیه رودخانه ها ، نرده ها ، خانه های خصوصی و سایر مناطق باز که با خطر مواجه هستند ، از نفوذ مناسب است.

محافظت از محیط

محافظت از محیط به کاربران اجازه می دهد مجموعه ای از قوانین هوشمند را برای افراد ، وسایل نقلیه و اشیا تنظیم کنند که به آنها کمک می کند تشخیص دهند که افراد خارجی سعی در ورود به مناطق محدود یا خصوصی در املاک خود دارند. هنگامی که شخص یا وسیله نقلیه وارد خط هشدار تعیین شده توسط کاربر شد یا شیئی در منطقه خاصی ظاهر شد / ناپدید شد ، زنگ هشدار فعال شده و سیستم به مرکز نظارت پیامی ارسال می کند. در همان زمان ، دوربین PTZ به طور خودکار شروع به ردیابی هدف و ضبط تصاویر دقیق می کند. به لطف الگوریتم یادگیری عمیق ، فرکانس هشدارهای دروغین به طور قابل توجهی کاهش می یابد. به طور کلی ، این ویژگی خدمات نظارت تصویری حرفه ای ، هوشمند و پیشرفته را به مشتریان ارائه می دهد.

ردیابی خودکار

با عملکرد ردیابی خودکار با هوش مصنوعی ، دوربین PTZ دقت بالا و ردیابی انعطاف پذیر را برای سناریوهای مختلف در فواصل مختلف ارائه می دهد. اغلب کاهش می یابد از دست دادن هدف وقتی که هدف در موقعیت شطرنجی است ، به طور جزئی و مختصر مسدود شده ، تغییر شکل داده یا به سرعت در حال حرکت است. مسیرهای هدف ثبت شده توسط دوربین می تواند برای تجزیه و تحلیل هوشمند بیشتر مورد استفاده قرار گیرد یا می تواند به عنوان مدرکی برای کمک به تحقیقات ذخیره شود.

SMD Plus

SMD Plus می تواند براساس الگوریتم آموزش عمیق ، افراد یا وسایل نقلیه را در صحنه طبقه بندی کند. هشدارهای دروغین ناشی از برگها ، چراغ ها ، حیوانات خانگی و سایر اشیا non غیر هدف را فیلتر می کند ، بنابراین به طور قابل توجهی دقت زنگ هشدار را بهبود می بخشد. علاوه بر این ، همچنین از جستجوی سریع هدف از فیلم های ضبط شده پشتیبانی می کند ، به کاربران امکان می دهد تاریخچه داده ها را برای اهداف انسانی و وسایل نقلیه ردیابی و تجزیه و تحلیل کنند ، عملکرد جستجو را بهبود بخشند و در هزینه های کار صرفه جویی کنند.

الگوریتم تمرکز قابل پیش بینی (PFA)

استفاده از PFA همچنین ارزش بیشتری را برای دوربین به ارمغان می آورد. این نه تنها وضوح را فراهم می کند و سوسو زدن را در طی بزرگنمایی از بین می برد ، بلکه باعث می شود تا زمان تمرکز برای شفاف نگه داشتن تصاویر در هر زمان کاهش یابد و تجربه کاربر بسیار بهبود یابد.

طیف وسیعی از محصولات برای کاربردهای مختلف

دوربین Dahua SD5A PTZ با اندازه کوچک و ساختار سبک ، از بزرگنمایی نوری 45X و رزولوشن های مختلف از 2MP تا 4K پشتیبانی می کند. این می تواند تصاویر با کیفیت و دقیق را برای مشاهده در برد طولانی برای سناریوهای مختلف کوچک و متوسط ​​ارائه دهد.

علاوه بر این ، هر مدل از محصولات SD5A را می توان با پوشش ضد خوردگی سفارشی کرد. این مطابق با استاندارد EN60950-22 است و 14 روز تست پراکندگی نمک خنثی را پشت سر گذاشته و نیازهای نظارت در شرایط سخت مانند بنادر ، پل های دریایی ، جزایر ، سواحل و غیره را برآورده می کند.

دوربین PTZ Dahua SD5A با ویژگی های فوق الذکر یک راه حل مقرون به صرفه و عملی ارائه می دهد که نیازهای مختلف نظارتی را از بین می برد ، از نظارت دوربرد در محیط داخلی آرام گرفته تا مناطق خطرناک که نیاز به بازدارندگی از افراد خارجی و متجاوزان دارد. Dahua Technology با مأموریت خود “توانمند سازی یک جامعه امن تر و زندگی دقیق تر” همچنان به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان تمرکز می کند.

* تاریخ عرضه محصول ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *