راه اندازی محصول

هانگژو ، چین / 2 فوریه 2021 Dahua Technology ، پیشرو در زمینه راه حل هوشمند اینترنت اشیا و ارائه دهنده خدمات ویدئو گرا ، در حال راه اندازی Cooper-I Series XVR است تا محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد که مزایای مناسب و مقرون به صرفه ای دارند. ترکیب نوآوری HDCVI 6.0 Plus این شرکت با ویژگی های پیشرفته هوش مصنوعی ، Dahua Technology هوش مصنوعی را به دامنه محصولات کامل HDCVI خود ارتقا داده است و دائماً پیشرفت هایی را برای هدایت توسعه HD-over-Coax در صنعت انجام می دهد.

“هوش مصنوعی به همه جنبه های زندگی ما نفوذ کرده است. ارزش آن برای بهبود کارایی و صرفه جویی در وقت و هزینه های کار به تدریج مشخص می شود ، خصوصاً از نظر دقت هشدار و جستجوی سریع هدف. قیمت محصولات هوش مصنوعی ممکن است برای مشتریان بودجه مقرون به صرفه نباشد. این دلیل اصلی است که ما سری Cooper-I را راه اندازی کرده ایم – برای تجهیز همه محصولات HDCVI به قابلیت های AI ، AI را برای همه قابل دسترسی می کند. “گفت نیکول لیو ، مدیر محصولات XVR در Dahua Technology.

Cooper-I Series XVR با بهره گیری از آخرین فن آوری های رمزگذاری SMD Plus و AI ، راحتی فوق العاده ای را با ارزش برنامه برای هر دو نصب کننده و کاربران به ارمغان می آورد.

SMD Plus به عنوان یکی از دستاوردهای هوش مصنوعی Dahua Technology می تواند افراد و وسایل نقلیه را به طور دقیق شناسایی کند و می تواند هشدارهای دروغین ایجاد شده توسط اشیا in نامناسب را فیلتر کند و دردسر ناشی از چندین هشدار دروغین را به طور قابل توجهی از بین ببرد.برای جمع آوری شواهد ، مشتریان می توانند به سرعت و با جستجوی بر اساس دسته بندی ، به جای تهیه فیلم های گسترده ، افراد و اهداف وسیله نقلیه را پیدا کنند ، که این امر تأثیرات تحقیق را بسیار بهبود می بخشد. علاوه بر این ، عملکرد SMD Plus به طور پیش فرض و بدون پیکربندی اضافی فعال شده است ، که روند نصب را ساده می کند.

از ویژگی SMD Plus سری Cooper-I Series XVR می توان با دوربین HDCVI TiOC برای کمک به کاربران در جلوگیری از جرایم احتمالی با محافظت فعال استفاده کرد. آژیر داخلی دوربین به همراه چراغ های دزدگیر می تواند به طور م warnثر هشدار داده و افراد را از آن دور کند. با خرید مدل Cooper-I Series XVR ، مشتریان همچنین می توانند از برنامه نظارت بر موبایل Dahua DMSS برای تسهیل عملکرد سیستم خود استفاده کنند. عملکرد فعال کردن و غیرفعال سازی یک دکمه آن امکان کنترل از راه دور چراغ های هشدار دهنده ، آژیرها و موارد دیگر را فراهم می کند. علاوه بر این ، از سفارشی سازی ملودی های هشدار نیز پشتیبانی می کند. کاربران می توانند صدای خود را براساس سناریوهای مختلف ضبط کرده و از طریق DMSS آنها را در دوربین های جلو بارگذاری کنند. به عنوان مثال: “خوش آمدید!” را می توان در ورودی یک سوپرمارکت قرار داد. “بدون پارکینگ” را می توان در مناطقی که پارکینگ ممنوع است تنظیم کرد. هیچگونه “ممنوعیت تخلف” در ویلاهای شخصی قابل تنظیم نیست.

یکی دیگر از مزایای جدیدترین مدل Cooper-I Series XVR عملکرد رمزگذاری AI آن است. در مقایسه با رمزگذاری معمولی H.264 / H.265 ، بیش از 50٪ از پهنای باند و فضای ذخیره سازی صرفه جویی می کند ، در حالی که تصاویر هدف کامل از افراد و وسایل نقلیه را بدون از دست دادن جزئیات حفظ می کند. به لطف CBR (نرخ ثابت بیت) ، کدگذاری AI یکپارچه سازی سازگار با دستگاه ها و سیستم عامل های شخص ثالث و همچنین عملکرد پایدار سیستم را فراهم می کند.

Cooper-I Series XVR مجهز به راحتی ، سهولت استفاده ، مقرون به صرفه بودن و سایر مزایا ، راه حل ایده آل را برای نصب کنندگان و کاربران با شرایط نظارت بر سناریوهای کاربردی کوچک مانند ویلا ، مغازه ها و موارد دیگر ارائه می دهد.

Dahua Technology با مأموریت خود “توانمند سازی یک جامعه امن تر و زندگی دقیق تر” همچنان به “نوآوری ، کیفیت و خدمات” برای خدمت به شرکا و مشتریان خود در سراسر جهان تمرکز می کند.

* تاریخ عرضه محصول ممکن است بسته به کشور متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *