سفرهای جاده ای دلگرم کننده ، بهترین مسیرها برای کشف با ماشین در اسپانیا

كمپروان يا كمپر؟

مسافر اصلی یک آشپزخانه ، یک اتاق خواب پاپ آپ در سقف کشویی ، یک صندلی نیمکت که به یک تختخواب دوم و یک سقف قابل حمل تبدیل می شود به شما می دهد. شما باید از کمپینگ دوش استفاده کنید. آنها ارزان تر برای خرید ، اجاره ، رانندگی و پارک هستند و از جذابیت کمی برخوردار هستند. campervan VW Vintage هنوز ارتفاع خنک است.

هزینه کمپینگ می تواند دو برابر یا بیشتر باشد. مانور دشوارتر است ، سوخت آن دشوار است ، اما بسیاری از نکات مثبت وجود دارد – تهویه مطبوع ، حمام با دوش ، تختخوابهای راحت ، آشپزخانه ای که می توانید در آن آشپزی کنید ، صندلی های جلویی مفصل گردنده ، سایبان های آفتاب کشویی ، کفپوش ، صندوق عقب برای دوچرخه … مدل های بزرگتر با فضای ذخیره سازی “گاراژ” برای موتور سیکلت ها و اسکوترهای برقی ، زیرا شما مجبورید این پسران بزرگ را از بعضی از مکان هایی که می خواهید بازدید کنید دور کنید. قبل از خرید امتحان کنید. autocaravanaspiqueras.com مستقر در اندلس 80-130 یورو در روز ، در فصل کم ، برای یک ماشین خانوادگی با 4 صندلی ارائه می دهد.

کمپینگ وحشی

آفلاین رفتن مورد آن است ، اما مراقب باشید … شما می توانید هر کجا که ماشین بتواند پارک کنید ، به شرطی که در رد پای وسیله نقلیه باشید تا غذا بپزید ، غذا بخورید و بخوابید. قرار دادن میز و صندلی در فضای باز “کمپینگ” است و جریمه ای تا 800 یورو را جلب می کند. به عنوان یک قاعده کلی ، شهرها ، پارک های ملی ، سواحل و هرجای دیگر Med Costas اردوگاه وحشی هستند. هرچه دورتر و روستایی شوید ، می توانید از آنجا دور شوید.

اگر نمی خواهید هزینه استخرهای شنا ، رستوران ها و تعطیلات کامل کمپینگ را پرداخت کنید ، مناطق خدماتی یک گزینه رایگان یا ارزان هستند. از همه مهمتر ، آنها مکانی برای دفع فاضلاب ، پر شدن از آب شیرین و توقف به مدت 24 ساعت ارائه می دهند. بعضی از آنها بلوک توالت ، امکانات خشکشویی و چشم انداز پانوراما دارند. آنها قبلاً در اسپانیا بسیار کم بودند ، اما شهرداری ها در تلاشند تا بیشتر و بیشتر گشوده شوند.
تاکستان ها ، کارخانه های زیتون سازی ، مزارع پنیر سازی و ونتا نیز گرد هم آمدند تا در یک مکان مساعدتر محل اقامت خود را ارائه دهند ، جایی که می توانید غذای محلی را کشف کنید و به خانواده کمک کنید. espana-discovery.es بیش از 200 مورد بررسی می کند.

هر کجا که بروید ، هرگز نباید گم شوید و تنها باشید. Campervanning یک جامعه و همچنین یک شیوه زندگی است ، با دایره اجتماعی خاص خود و همه داستان ها و نکات خود را برای سفر آنلاین به اشتراک می گذارد. park4night.com مکان خوبی برای شروع است. واقعاً وانت های آنها را از داخل و خارج شخصی کنید ، به آنها نام دهید ، در آنها زندگی کنید و برای #vanlife ارسال کنید.

آنها در مورد این فرصت برای متوقف کردن و شام دادن به هر کجا که منظره آنها را ببیند ، یا بستن بزرگراه با پنجره های پایین و ارتفاع Born To Be Wild ، و آزادی دانستن اینکه خانه جایی است که آنها آن را پارک می کنند ، ارسال می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *