سوالات متداول درباره دوربین های امنیتی در اورلاندو نصب دوربین امنیتی اورلاندو

سوالات متداولی که خوانندگان ما درباره دوربین های امنیتی میهن در اورلاندو ، فلوریدا می پرسند

خوانندگان ما سوالات زیادی درباره دوربین های امنیتی از ما می پرسند. آنها دوست دارند همه چیز را در مورد ویژگی های خاص ، نوع دوربین متناسب با نیازهای آنها و بسیاری از ملاحظات دیگر بدانند. اجازه ندهید تعداد مدل ها و ویژگی های مختلف شما را غالب کند. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم؛ س questionsالات متداول ما می تواند به برخی از س yourالات شما پاسخ دهد و افراد متجاوز را به طور بالقوه دور نگه دارد ، و اگر برای تصمیم گیری در مورد دوربین مناسب برای شما به کمک نیاز دارید ، می توانید به لیست بهترین دوربین های امنیتی خانه بروید که ما برای شما ساخته ایم.

اولین پاسخ و س questionsال درباره دوربین های امنیتی در اورلاندو

انواع دوربین های امنیتی موجود چیست؟

در حال حاضر دوربین های امنیتی بسیاری در بازار وجود دارد که هرکدام ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند. بسته به نیاز و موقعیت مکانی خود ، ممکن است به یک مدل خاص نیاز داشته باشید. از ویژگی هایی که باید بخاطر بسپارید می توان به گزینه های داخلی ، خارجی ، بزرگنمایی ، دید در شب ، شیب و پانوراما اشاره کرد. همچنین می توانید به سبک دوربین فکر کنید. در اینجا برخی از سبک های مختلف دوربین وجود دارد که باید بخاطر بسپارید.

1. – دوربین های تشخیص حرکت

این ها معمولاً هر لحظه را ضبط نمی کنند ، در نتیجه فضای ذخیره سازی فیلم زیادی صرفه جویی می شود. آنها فقط هنگامی که برای گرفتن فعالیت مداوم احساس حرکت می کنند ، ضبط می کنند. این دوربین ها معمولاً در مورد هرگونه فعالیتی که در حال انجام است ، به شما هشدار می دهند و حتی برخی از آنها اشیا through را از طریق اتاق دنبال می کنند ، تا زمانی که تحت پوشش باشد.

2. – دوربین های پرستار کودک

این دوربین ها برای نظارت بر پرستار کودک و کودک شما در حالی که شما دور هستید استفاده می شود. آنها معمولاً چشمگیر نیستند ، اما ما به شما پیشنهاد می کنیم که به پرستار بچه خود اطلاع دهید که آن را ضبط می کند.

3. – دوربین های دید در شب

این نام آنچه را که دلالت می کند در خود دارد. آنها می توانند در داخل یا خارج از منزل نصب شوند و برای ضبط تصاویر در شب با روشنایی مناطق کم نور طراحی شده اند. دوربین های زیادی می آیند

با این ویژگی ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که دوربین شما از این ویژگی برخوردار است زیرا هنوز برخی از دوربین ها بدون این ویژگی وجود دارد.

4.- دوربین های فضای باز

مهم است که دوربین های فضای باز دارای قابلیت دید در شب باشند و همچنین ضد آب باشند. اینها دوربین هایی هستند که بدون نظارت فیزیکی در درب ورودی ، سوله حیاط یا هر فضای بیرونی دیگر استفاده می کنید.

5. – دوربین های Vs Pan / Tilt / Zoom ثابت

چه چیزی دوربین های ثابت را از دوربین های Pan / Tilt / Zoom متمایز می کند؟ دوربین های ثابت معمولاً ویژگی های مشترک زیادی با انواع دیگر دوربین ها ندارند. آنها حرکت نمی کنند ، کج نمی شوند و مقیاس نمی خورند. در واقع ، آنها با دوربین امنیتی همان کار معمولی را انجام می دهند: ضبط تصاویر از منطقه در محدوده دوربین.

در مقابل ، دوربین های pan / tilt / zoom قابلیت حرکت دارند. برخی از این دوربین های حرکتی را می توان از راه دور جابجا کرد ، در حالی که برخی دیگر باید با دست حرکت داده شوند. بهتر است دوربینی داشته باشید که بتوانید از راه دور آن را حرکت دهید ، بنابراین حتماً دوربین مورد نظر خود را بررسی کنید اما دامنه آن متفاوت است. اولین چیزی که ممکن است به آن فکر کنید ، میدان دید لنز است. سپس باید میزان حرکت ، شیب و بزرگنمایی دوربین را بررسی کنید. با این حال ، دوربین های pan / tilt / zoom معمولاً به شما امکان دیدن حداقل قسمت بزرگی از اتاق را می دهند. بعضی از دوربین ها 4 برابر بزرگنمایی می کنند ، در حالی که دوربین های دیگر 8 برابر هم توانایی بزرگنمایی دارند. برخی از دوربین ها حتی می توانند با حرکت فعال شوند و باعث شوند که اجسام در حال حرکت را دنبال کند.

6. – دوربین های WiFi

این ها رایج ترین دوربین های موجود در بازار امروز هستند. اینها WiFi را فعال کرده اند. این بدان معنی است که آنها از طریق اتصال به اینترنت شما متصل می شوند تا بتوانید از راه دور نظارت داشته باشید. تنظیم آنها معمولاً بسیار آسان است و می توانید از طریق دستگاهی با اینترنت آنها را مدیریت کنید. این نوع دوربین ها شامل Canary ، Piper ، Nest Cam ، برخی دوربین های سیستم امنیتی و بسیاری دیگر هستند. این دوربین ها جالب هستند زیرا نیازی به اتصال به خانه شما نیستند ، به این معنی که در دیوارهای شما هیچ سوراخ وجود ندارد. با این حال ، آن را با دوربین های بی سیم مخلوط نکنید. نیازی به اتصال به پریز برق یا کابلهای اتصال آن به دستگاههای دیگر نیست. این دوربین ها از باتری استفاده می کنند ، اگرچه باید مرتباً تعویض شوند.

آیا شرکت های امنیتی به دوربین های امنیتی من دسترسی دارند؟

شرکت های امنیتی مانند ADT ، Vivint ، Protect America و Footprint به تصویر یا فیلم دوربین امنیتی شما دسترسی ندارند. با این حال ، ممکن است برخی از شرکت های امنیتی در صورت ارائه نظارت تصویری به عنوان یک سرویس اضافی ، به این موارد دسترسی داشته باشند ، اما با هزینه اضافی ، بنابراین مطمئن شوید که شرکتی که برای استفاده انتخاب کرده اید آن را ارائه می دهد یا خیر.

آیا فیلم ها می توانند برای من در پیگرد قانونی ارزش داشته باشند؟

کاملا بله! هر کسی که دوربین ضبط یک جرم را داشته باشد ، مسئول تحویل آن به نیروی انتظامی است. این امر علاوه بر اینکه می تواند با عدم تحویل کارکنان به مقامات مربوطه ، جلوی عدالت را بگیرد ، به گرفتاری فرد کمک می کند. این شامل تصاویر دوربین های امنیتی خارجی و داخلی متعلق به افراد یا شرکت ها ، از جمله دوربین های خودپرداز است.

چگونه می توانم فیلم امنیتی خود را ذخیره کنم؟

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید تصاویر امنیتی خود را ذخیره کنید ، اما این روش ها به نوع دوربین شما بستگی دارد.

  • ابر
  • DVR
  • مستقیماً به رایانه خود بروید
  • NVR
  • کارتهای حافظه

آیا اگر من یک دوربین داخلی روی پنجره نصب کرده ام ، می توان از خارج دید؟

هر دوربین متفاوت از دوربین دیگر کار می کند ، بنابراین گفتن آن می تواند دشوار باشد ، با این وجود وقتی دوربین از پنجره هدف قرار می گیرد عملکرد بهینه ای ندارد. دوربین معمولاً به جای اتفاقاتی که در خارج اتفاق می افتد ، روی پنجره یا خراش روی پنجره تمرکز می کند.

آیا دوربین ها کاملاً بی سیم هستند؟

نه ، همه دوربین ها کاملاً بی سیم نیستند. بیشتر دوربین ها نیاز به اتصال به پریز برق دارند. با این حال ، اگر از طریق باتری تغذیه می شوند ، به احتمال زیاد به VCR ، DVR یا سیستم دیگری متصل می شوند تا انتقال داده ها را آسان تر کنند تا ضبط قابل مشاهده باشد. اطمینان حاصل کنید که انواع سیم های مورد نیاز دوربین خود را قبل از خرید بررسی کنید.

امروز از تجارت و خانه خود محافظت کنید

هرگز نباید با ایمنی خود شوخی کنید و تأمین امنیت خانه و محل کار قبل از اینکه خیلی دیر شود بسیار حیاتی است. دوربین مداربسته ، اگر روشی خارق العاده برای محافظت از افرادی است که به آنها و اموالتان اهمیت می دهید. دوربین های امنیتی محبوب تر و ارزان تر می شوند ، که باعث می شود آنها نسبتاً مقرون به صرفه باشند. ما به شما توصیه می کنیم لیستی از آنچه در دوربین نیاز دارید تهیه کنید و سپس با در نظر گرفتن این معیارها می توانید به دنبال دوربین کامل خود باشید. شما همیشه می توانید هر سوالی از ما بپرسید. ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم بین چند دوربینی که قصد دارید خریداری کنید تفاوت قائل شوید یا شاید فقط به شما کمک کنیم اطلاعات بیشتری در مورد این دستگاه ها کسب کنید. ما در دسترس هستیم تا به شما کمک کنیم تا دوربین متناسب با نیازهای خود را پیدا کنید.

آیا س moreالات بیشتری در مورد دوربین های امنیتی خانه دارید؟

هنگامی که درباره دوربین های امنیتی منزل اطلاعات بیشتری کسب کردید ، در صورت تمایل به آمازون نگاه کنید و نوع دوربین متناسب با نیازهای خود را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که این ویژگی فقط برای یافتن بهترین سیستم امنیت خانه برای شما ذکر شده و به راحتی در دسترس شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *