سوخت دیجیتال وسترن باعث رشد بازار سیستم های ضبط ویدئو فعال شده با هوش مصنوعی با خانواده راه حل های بنفش WD گسترده می شود

در گزارش خود از ژوئیه سال 2020 سرویس نظارت تصویری و تجزیه و تحلیل اطلاعات، Omdia اظهار داشت که عرضه دوربین های فعال شده توسط الگوریتم های یادگیری عمیق با CAGR پنج ساله (2019-2024) 67 درصد و NVR های فعال شده با تجزیه و تحلیل یادگیری عمیق 37 درصد افزایش می یابد. در همین حال ، انتظار می رود که میزان آنالیز ویدئو به 43 درصد افزایش یابد.

علاوه بر این ، سال 2020 بررسی سفارشی دیجیتال وسترن از شرکتهای یکپارچه سازی سیستمهای امنیتی آمریکای شمالی دریافتند که 76 درصد آنها تجزیه و تحلیل ویدئو و هوش مصنوعی را نقشی فزاینده در استقرار خود می دانند.

وسترن دیجیتال ، مشتریان را قادر می سازد تا برای بارهای مختلف ویدئویی هوشمند راه حل هایی را طراحی و بسازند. (NASDAQ: WDC) خانواده گسترده WD Purple ™ Storage Solutions ، شامل بزرگترین HDD نظارت صنعت 18 ترابایت برای دستگاه های DVR ، NVR و آنالیز و کارت دوربین 1TB WD Purple SC QD101 microSD with با AI را اعلام می کند.

پیشرفت های ویدئویی هوشمند

با استفاده از برنامه های ویدیویی هوشمند ، همه دستگاه های WD Purple بهینه سازی شده اند تا با کاهش استفاده از صنعت در فضای باز آموزش و تجزیه و تحلیل عمیق

تیم پالکوئیست ، معاون رئیس جمهور از شرکت Milestone Systems ، گفت: “دیسک های جدید WD Purple به طور منحصر به فرد برای نیازهای دستگاه های امنیت و تجزیه و تحلیل ویدیو طراحی شده اند که به مشتریان اجازه می دهد اطلاعات بیشتری از داده های تصویری خود بدست آورند.” “ما به عنوان یک توسعه دهنده برجسته سیستم عامل های نظارت تصویری IP باز ، برای روابط خود با Western Digital ارزش قائل هستیم و خوشحالیم که برای ذخیره داده هایی که می توانند از هوش مصنوعی و آموزش عمیق پشتیبانی کنند و چندین جریان را با افزایش وضوح تصویر کنترل می کنند ، همکاری می کنیم.”

از ساختمانهای تجاری گرفته تا شهرداریها ، مشاغل در حال تسریع در پذیرش هوش مصنوعی و آموزشهای عمیق جهت امکان اتوماسیون و کارایی بهتر هستند که در نهایت به ایجاد تجربه ایمن و بهتر برای کارمندان ، مشتریان و جوامع کمک می کند. الگوریتم های یادگیری عمیق – گرسنه برای داده های تولید شده توسط اینترنت اشیا و اکوسیستم های نهایی – برای دقت بهتر نیاز به وضوح بالاتر دارند ، نیاز به ظرفیت ذخیره سازی در دوربین ها و NVR را افزایش می دهند.

فراتر از سخت افزار

قابلیت بهینه سازی سیستم عامل و مدیریت داده های هارد دیسک وسترن دیجیتال برای دستگاه های WD Purple آن نقشی اساسی در بهبود قابلیت های سیستم و همچنین مدیریت دستگاه در راه حل های هوشمند ویدیویی دارد. این ترکیب به بهبود بهره وری ، قابلیت اطمینان ، دوام و در کل بهره وری عملیاتی و TCO بهتر برای مشتریان کمک می کند.

وسترن دیجیتال AllFrame برای WD Purple HDD تکنیک های مدیریت جریان و پخش جریانی گسترده ای را برای جلوگیری از اتلاف داده و همگام شدن با جریان مدیریت جریان ارائه می دهد. دیسک های WD Purple از 8 ترابایت تا 18 ترابایت از فناوری AllFrame AI برخوردارند که امکان ضبط حداکثر 64 دوربین با وضوح بالا و همچنین 32 جریان اضافی را برای تجزیه و تحلیل عمیق یادگیری فراهم می کند.

وسترن دیجیتال آنالیز دستگاه، راه حل هارد نرم افزار مبتنی بر وسترن دیجیتال ، نظارت را فراهم می کند و به کاربران امکان می دهد قبل از بروز مشکل ، دستورالعمل های عیب یابی را با راهنمای عیب یابی شناسایی کنند.

WD بنفش 18 ترابایت HDD

صنعت پیشرو در ظرفیت دستگاه های نظارتی ، جدید HDD بنفش 18 ترابایتی WD برای NVR ها و تجزیه و تحلیل های ویدئویی و همچنین دستگاه های دارای GPU طراحی شده است که می توانند برنامه های کاربردی در زمان واقعی و پس از تجزیه و تحلیل را ارائه دهند. با ارائه ظرفیت 28 درصدی بیشتر از نسل قبلی ، دستگاه جدید 18 ترابایتی در پایان فضای ذخیره سازی ویدئو ، تصاویر مرجع و فراداده را دارد تا از هوش مصنوعی کارآمدتر پشتیبانی کند.

کارت میکرو اس دی WD Purple SC QD101 1TB

این کارت microSD WD بنفش 1 ترابایتی برای دوربین های فعال شده با هوش مصنوعی ، دوربین های نظارتی و دستگاه های پایانی که به عنوان ذخیره سازی اطلاعات اولیه یا پشتیبان استفاده می شوند ، طراحی شده است. این فناوری مبتنی بر فناوری پیشرفته 96 N لایه 3D NAND وسترن دیجیتال است و ترکیبی از دوام فوق العاده بالا تا 500 دوره P / E را فراهم می کند و در ظرفیت های 1 ترابایت ، 512 گیگابایت ، 256 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 64 گیگابایت و 32 گیگابایت * موجود است.

مقاوم و با دوام ، کارت microSD WD Purple ضد آب است ، در برابر رطوبت مقاوم است و می تواند از 25- تا 85 درجه سانتیگراد را تحمل کند. در دوربین های سازگار ، مانیتور وضعیت کارت به سازندگان و مجتمع ها توانایی ارزیابی دوام باقیمانده و پیشگیری از خدمات کارت را می دهد در صورت لزوم

اریک اسپانوت ، معاون رئیس جمهور ، محاسبات مشتری و تجارت ویدئویی هوشمند در Western Digital ، گفت: “کار در کنار هم با مشتریان و شرکای اکوسیستم ما بینش منحصر به فرد و تمرکز بر ارائه راه حل هایی است که برای پیشرفته ترین بارهای امنیتی ویدئویی بهینه شده است. امنیت. هوش مصنوعی منجر به نیاز به قابلیت های پیشرفته تر در دستگاه ها برای کنار آمدن با عملکرد مورد نیاز ، به ویژه با افزایش وضوح تصویر و تعداد جریان ورودی می شود. ما در موقعیت منحصر به فردی قرار داریم ، زیرا نمونه کارهای در حال گسترش ما راه حل های ما را برای استقرار در انواع برنامه های ویدیویی هوشمند ایده آل می کند. “

دسترسی

WD Purple 18TB HDD در اکتبر سال 2020 و کارت WD Purple SC QD101 1TB microSD در نوامبر سال 2020 به بازار عرضه می شود. توزیع کنندگان ، خرده فروشان ، خرده فروشان الکترونیکی ، توزیع کنندگان ، مجتمع های سیستم و فروشگاه دیجیتال وسترن.

اطلاعات بیشتر که در فروشگاه اصلی و در وبلاگ WD.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *