سیستم دوربین امنیتی انبار

چگونه سیستم های امنیتی می توانند به مدیریت موجودی کالا در انبارهای صنعتی کمک کنند؟

انبارهای صنعتی چیزی فراتر از محلی برای دریافت و ارسال موجودی کالا هستند. آنها عملیات تجاری پیچیده ای هستند که از سیستم ها و فناوری ها برای کارآیی و مسئولیت پذیری استفاده می کنند. پرسنل با کیفیت و روش های ردیابی محصول برای بخش تولید ضروری است ، اما روش هایی برای افزایش بیشتر سودآوری وجود دارد و حسابرسی از سیستم های امنیتی کارخانه می تواند بازده زیبایی داشته باشد. نکته اصلی این است که با بستن چرخه امنیتی با مدیریت مدیریت موجودی و سیستم دوربین امنیتی انبار ، بدانید که هر محصول در هر زمان کجاست.

با افزایش امنیت انبار در چندین زمینه خاص ، این شرکت می تواند با افزایش دقت در حمل و نقل و دریافت ، از خطر مشتری بکاهد و خطاهای اجرای آن را کاهش دهد. امنیت بهتر همچنین به معنای کاهش خطاهای اجرای ، افزایش دقت در انتخاب و رضایت مشتری است. این پیشرفت ها باعث افزایش سودآوری ، کارایی و کاهش مطالبات بیمه ای در هنگام ناپدید شدن موارد با ارزش بالا می شود.

سازماندهی عملیات شامل مواردی ساده مانند روشنایی بهتر ، انتقال وسایل با ارزش بالا به مناطق پرجمعیت تر و تمیز نگه داشتن محل کار است تا بلافاصله موارد گمشده دیده شود. با استفاده از هشدارهای مجاورت RFID ، به عنوان مثال ، یک محیط نظارت غیرفعال ایجاد کنید تا به کارمندان هشدار دهید که بازدیدکنندگان غیر مجاز در تلاشند مناطق مهمان را ترک کنند. تغییر قفل معمولی یا استفاده از صفحه کلید ، کلیدهای گمشده یا مشترک را بی فایده می کند.

فن آوری های ردیابی مانند RFID (شناسایی فرکانس رادیویی) و بارکد به مدیر انبار اجازه می دهد تا گزارش هایی را تهیه کند که موارد منفرد ارسال شده را نشان می دهد ، و سپس می تواند با موجودی مقایسه شود. برخی از سیستم های RFID امکان محاسبه مداوم موجودی را فقط با رانندگی یا قدم زدن در مسیرها با یک خواننده فراهم می کنند ، به این ترتیب کارکنانی که سفارش می گیرند می توانند پایگاه داده موجودی را در زمان واقعی به روز کنند. فن آوری های یکپارچه می توانند حرکات کارمندان و عدم تطابق سهام را ردیابی کنند ، بنابراین می توان بلافاصله کوچک شدن را شناسایی کرد ، عملا خطاها و سرقت ها را از بین می برد.

سیستم دوربین امنیتی انبار

تقسیم بندی سیستم دوربین امنیتی انبار با بهبود طراحی و اجرای کنترل دسترسی فیزیکی ، ایستگاه های کاری ایجاد می کند. این مهم است ، به ویژه در عملیات شلوغ ، زیرا کارمندان همیشه نمی توانند سهام ناامن را کنترل کنند. در صورت امکان ، مناطق تحویل و پذیرایی را جدا کنید تا رانندگان نتوانند بین دو محفظه پرسه بزنند. با استفاده از درها و درهای اتصال سریع پرس دسترسی کلیه کارمندان به انبار را محدود کنید. دسترسی به موجودی کالا با استفاده از تختخواب ، قفسه چمدان و دروازه در خلیج ها یا راهروهایی که حاوی کالاهای با ارزش هستند محدود می شود. فقط اجازه دهید یک مقام ارشد وارد مناطق ممنوعه شود یا به همه مناطق دسترسی داشته باشد تا در معرض کارگران مختلف قرار گیرد.

تقسیم بندی بیشتر را می توان با تهیه کالاهای با ارزش بالا به محض ورود یا “در جایی که نشسته است” با یک حصار محیطی انجام داد تا کارگران و بازدید کنندگان غیر ضروری را هنگام پردازش دور نگه دارد. برای جلوگیری از کمک رانندگان “مفید” به بارگیری و برداشتن وسایل اشتباه ، محموله های خروجی را با قفس های ایمنی تهیه کنید. این مثالها نشان می دهد که با تعدیل ساده رویه و سیاست می توان امنیت را بهبود بخشید و تجارت شما می تواند یک مزیت رقابتی بدست آورد.

آیا سال بیشتری دارید؟ ما همیشه برای کمک هستیم. امروز با ما صحبت کنید

 

انتشارات سیستم دوربین امنیتی Warehouse اولین بار در Black Knight Security منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *