شراب Demuerte ، Winery On Creations اسپانیا را خیره می کند

شراب

DEMUERTE سیاه در ابتدای محدوده و با کریستال های چشم Swarovski روی برچسب ، این یک شراب برای متخصصان است. این ماده منحصراً از سویه های پیش آگهی Monastrell بالای 80 سال ساخته شده و 20 ماه در بشکه می گذرد. قرمز تیره ، تمیز و روشن ، متراكم و محکم با پایان طولانی است. شما می توانید ادویه ، شکلات ، شیرین بیان و میوه را یادداشت کنید. پس از تلاش ، هرگز فراموش

DEMUERTE DELUXE از 80٪ Monastrell ، 10٪ Syrah و 10٪ Petit Verdot ، با حداقل 18 ماه در بلوط فرانسوی ، شراب قرمز تیره گیلاس است. صاف و مخملی روی کام ، منتظر میوه ای شدید همراه با تفاوت های ظریف دودی و ادویه ای باشید.

DEMUERTE GOLD این طلا با ترکیبی از 50٪ Monastrell ، 30٪ Syrah و 20٪ Garnacha و حداقل 12 ماه در بلوط ، قرمز عمیق گیلاس است. نت های چشایی شامل میوه های قرمز رسیده با اشاره به فلفل ، میخک و جوز هندی است.

دموی کلاسیک این کلاسیک توسط 50٪ Monastrell و 50٪ Syrah ساخته شده است ، و نه ماه زیر بلوط است و واقعا به نام خود عمل می کند. از نظر ظاهری قرمز عمیق ، بنفش رنگی ، بینی دسته گلهای خوبی از میوه های قرمز با تانن های نرم را طولانی می کند.

DEMUERTE ONE شش ماه در Allier فرانسه به این ترکیب 90٪ Monastrell با 10٪ Cabernet Sauvignon فوق العاده قرمز تیره ، با میوه های قرمز ظریف و نت های دودی از گل میخک و نارگیل می بخشد.

DEMUERTE سفید این رنگ سفید ظریف و ساخته شده از سیراب شدن سرد ، مخلوطی از 80٪ ساووینون بلان و 20٪ وردژو است. کام زرد رنگ زرد ، کام تازه ، گل و میوه ای با تفاوت های ظریف هلو ، زردآلو و مرکبات است.
علاوه بر گسترش مداوم دامنه Demuerte و علیرغم همه مشکلات تحمیل شده در سال گذشته ، شراب سازی مجموعه جدیدی از شرابها – قرمز ، سفید و گل رز – را با نام F *** ING GOOD WINE راه اندازی کرد!

Winery On با ترکیب خلاقیت ، سنت و مدرنیته ، شهرتی شایسته برای شرابهایی با ویژگیهای منحصر به فرد و شخصیتهای قوی ایجاد می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *