طرح های روشنایی نور ، جواهرات سبک

پس از ضربه منفجر می شود

بعد از تور آنها در سراسر اروپا ، مفاهیم لوکس و م luxثر بیشتری تولید می شوند. Windfall با افزودن رنگ های جدید با جوانه های Swarovski که در لوسترهای EDEN و FLOWER دیده می شود ، دامنه محصولات خود را گسترش داده است. JEWEL 2 و FLOATING CRYSTAL TIERS یکی از برجسته ترین ساخته های آن زمان بودند که به رهبری اولیور برنز ، استودیوی معروف معماری متخصص در فضای داخلی لوکس ، در پروژه Beau House در لندن گنجانده شدند.

پس از آن بازدیدهایی با لامپ میز JULES ، لامپ دیواری CORONA SUN ، مجموعه های لوستر BOULES ، مجموعه های LULA SILK و LULA PASSEMENT و همچنین لامپ دیواری EDEN انجام شد. آخرین نوآوری های آنها شامل لوسترهای DOWNTOWN و لامپ دیواری ، لوسترهای DOWNTOWN ELEMENTS ، لوسترهای BOULE FRAME و لامپ دیواری BOULE است. به نظر نمی رسد که باد الهام از برداشت برای شما تمام شود.

تمام مفاهیم آنها را می توان در یک محیط ملکی اندازه گیری و برنامه ریزی کرد تا بهترین پتانسیل این طرح خاص را بدست آورد و فضایی رویایی ایجاد کند. آنها می توانند تماشایی ، مدرن ، رمانتیک یا کلاسیک باشند ، چراغ هایشان فراوانی زندگی لوکس را به نمایش می گذارد ، و انرژی تابش شده در اطراف از بلورهای شناور برمی گردد و از اشعه های خورشید در هر قسمت از خانه تقلید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *