ظرافت عالی در سدان کاملاً جدید کلاس S مرسدس بنز

برتری عالی

طراحی کلاس جدید S 2021 به وضوح روی خطوط مهار و محافظه کار توسعه یافته و مدیون کوپه های زیبای 4 در CLS است که چند سال پیش بخش جدیدی را در صنعت خودرو راه اندازی کرد. اگرچه کلاس S همان خطوط کوپه عریض CLS را دارد ، اما این خودرو به گونه ای طراحی شده است که فضای عقب بیشتری را در قسمت عقب ایجاد کند ، که برای مسافران بلندتر در آنجا یک حرکت خوشایند است. در طول سال ها ، کلاس S کلاس یکی دو مدل دیده است که در بخش طراحی شکست خورده اند ، اما این در میان آنها نیست. “عالی ظرافت” روش خوبی برای توصیف طراحی کلاس 2021 S است.

پشتیبانی فنی هوایی

مرسدس بنز به تعدادی از پیشرفت های فناوری با هدف بهبود پشتیبانی ، محافظت و تعامل راننده اشاره می کند. آنها شامل یک نمایشگر ابزار 3D جدید هستند که عمق درک محیط را فراهم می کند و از ردیابی چشم استفاده می کند. صفحه لمسی داش غالب یک ماژول بزرگ 12.8 اینچی است. نمایش محتوای گسترده و گسترده با محتوای پیشرفته ارائه شده است ، اطلاعات مهم را بدون نیاز به اسکن داشبورد ارائه می دهد.
از دیگر ویژگی های موجود می توان به روشنایی داخلی فعال در سیستم های کمک راننده اشاره کرد.

مرسدس اشاره می کند که این فن آوری ها و سایر فن آوری ها به این معنی است که کلاس S را می توان تقریباً با تمام حواس – بینایی ، لامسه ، شنوایی و حتی بوی آزمایش کرد. راننده به لطف این کار مهندسی نوآورانه واقعاً با اتومبیل سازگار است.

همانند اتومبیل های قبلی کلاس S ، موتورهای مختلفی نیز از دیزل های کم مصرف تا V-8 های قدرتمند توئین توربو در دسترس هستند. شکی نیست که در جایی از این راه نسخه عملکرد گرا AMG وجود خواهد داشت. برخی از گزینه های موتور از فناوری ترکیبی متوسط ​​استفاده می کنند و نشانه هایی وجود دارد که نشان می دهد یک کلاس تمام الکتریکی در راه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *