فروشگاه شما برای تعطیلات آماده است؟

بسیاری از صاحبان مشاغل در فصل تعطیلات مملو از خریداران خواهند شد و کنار آمدن با جریان مداوم می تواند حیرت انگیز باشد. اگر سیستم امنیتی فروشگاه خرده فروشی شما هر جنبه از دارایی شما را پوشش ندهد ، ممکن است مستعد از دست دادن محصولات و پول باشید.

دوربین های امنیتی

نصب دوربین های امنیتی با دامنه گسترده با کیفیت بالا در فروشگاه خرده فروشی شما امکان پوشش گسترده تری از خریداران و سارقان احتمالی را فراهم می کند. با داشتن یک سیستم با وضوح بالاتر ، می توانید دید بهتری از چهره ها داشته باشید ، این امکان را می دهد که در صورت تصادف شواهد ویدئویی دقیق تری به پلیس ارائه دهند.

دوربین های امنیتی همچنین برای نظارت بر کارمندان برای انجام وظیفه بسیار مناسب هستند. می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها همیشه در محل کار خود هستند و همچنین کارمندانی را می بینید که از وظایف روزانه خود فراتر رفته اند. اگر دائماً آگاه باشید ، این امر باعث مدیریت بهتر زمان در فروشگاه شما و افزایش کارایی ، صرفه جویی در هزینه و زمان می شود.

کنترل دسترسی

برای محافظت از جنبه های فروشگاه خود از انواع روش های کنترل دسترسی استفاده کنید. چه درهایی فقط برای کارکنانی که به محدودیت احتیاج دارند وجود داشته باشد و چه گاوصندوق هایی که برای تصمیم گیری های مدیریتی به محافظت نیاز دارند ، راه حل های کنترل دسترسی راهی برای پیشگیری هستند.

اسکنرهای اثر انگشت گزینه های برتر برای خرده فروشانی است که ترجیح می دهند از برنامه هایی استفاده کنند که قابل تکرار نیستند. صفحه کلید ، پس زمینه و نقشه ها نیز گزینه های بسیار خوبی هستند ، اما اگر دیگران به متغیرها دسترسی پیدا کنند ، می توان آنها را به خطر انداخت.

نظارت بر زنگ هشدار

پس از ساعت ها ، همیشه باید پشتیبان تهیه شود تا از سارقان و سارقان ناخواسته محافظت کند. سیستم های نظارت بر زنگ هشدار برای نگهداری فروشگاه خرده فروشی شما عالی هستند و می توانند اعلان ها و هشدارهای فوری را به نیروی انتظامی محلی ارائه دهند.

مهم نیست چقدر فکر می کنید فروشگاه شما به سمت شما معطوف شده است ، می توانید در رتبه بعدی قرار بگیرید و بهتر است برای محافظت از فروشگاه خود در برابر بازدید کنندگان ناخواسته ، فعال باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *