قفل های هوشمند Kwikset SafeWise


Quick Halo Touch آخرین طراحی هوشمند این شرکت است و اولین آن با سنسور اثر انگشت برای باز کردن سریع قفل است. در حین آزمایشات ما از این قفل ، حسگر اثر انگشت به سرعت رد شد و رمزگشایی آن آسان بود – و از امنیت کمی نسبت به صفحه کلید برخوردار است. ما دوست داریم که شما می توانید حداکثر 50 کاربر را به سیستمی اضافه کنید که حداکثر 100 اثر انگشت را ذخیره می کند.

مانند قفل هوشمند اصلی Kwikset Halo ، از Wi-Fi برای برقراری ارتباط با تلفن شما استفاده می کند. این همان مزایای (دسترسی از راه دور و سازگاری با آمازون الکسا و دستیار Google) و معایب (عمر باتری ضعیف و هزینه بیشتر) را به همراه دارد.

اگرچه سنسور اثر انگشت را دوست داریم ، اما اجازه نمی دهد به مهمانانی که هنوز اثر انگشت در سیستم ندارند ، اجازه دهید – یکی از دلایلی که در لیست ما بالا نیست. این برنامه در هنگام راه اندازی همکاری نکرد و ما حتی نیاز به تنظیم مجدد کارخانه داشتیم (هرگز نشانه خوبی نیست). در کل ، این تنظیمات حدود 45 دقیقه به طول انجامید ، بیش از دو برابر قفل درب دیگر.

پس از راه اندازی مشکلی وجود ندارد. قفل کردن درب و گذاشتن کلیدهایمان در خانه بسیار خوب بود در حالی که در حیاط خانه باغبانی می کردیم. به طور کلی ، Kwikset Halo Touch یک گزینه عالی برای قفل کردن هوشمند اثر انگشت است ، حتی اگر کمی گران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *