لوئیس همیلتون ، ستاره فرمول 1 ، راه های برنده شدن خود را توضیح می دهد

س: سال گذشته جایزه بهترین ورزشکار سال Laureus را به دست آوردید [jointly awarded with Lionel Messi] و دوباره نامزد 2021 می شوید. احساس می کنید در کنار بسیاری از بزرگان دیگر در رأس دنیای ورزش قرار بگیرید؟
لوییس:
احساس می کنم از این که دوباره نامزد شده ام بسیار ممتاز است. شما می دانید که این جایزه بسیار معتبری است. دیدن اینکه Laureus در کارهایش چه کاری انجام می دهد بسیار عالی است و شما می دانید که این چیزی است که همه ورزشکاران بزرگ تلاش می کنند یک روز برنده آن شوند.

س :ال: شما در گروهی معرفی می شوید که شامل لبرون جیمز ، رافائل نادال ، رابرت لواندوفسکی ، آرماند دوپلانتیس و جوشوا چپتیجی است. آیا این یک گروه زیبا و زیبا است؟
لوییس:
بله ، وقتی همه اسامی مختلف را ذکر می کنید ، وقتی به لیست کامل ورزشکاران بزرگ نگاه می کنید ، از اینکه در جمع آنها هستم بسیار احساس افتخار می کنم. این خود جایزه ای است که باید در بین کسانی که در ورزش خود بسیار خوب عمل می کنند شناخته شود.

سوال آیا در F1 در سال 2020 تمرکز خاصی برای شما وجود داشت؟
لوییس:
تمام سال مورد توجه بود. من از هر مسابقه لذت بردم راهی که او تا انتها شروع کرد. من فکر می کنم ، البته ، مسابقه در ترکیه تمرکز زیادی داشت ، فقط نحوه پیشرفت ، نحوه اتفاق افتاد.

س Theال تیم فرمول 1 مرسدس نیز بار دیگر برای Laureus نامزد شده است در مورد ماشین سال گذشته و تیم و حمایت هایی که از شما داشتند چه می توانید بگویید؟
لوییس:
من از 13 سالگی با مرسدس هستم. این زمان بسیار بسیار طولانی است. من قطعاً بیشتر از اکثر رانندگان با مرسدس بوده ام و این یک افتخار بوده است که شاهد مرسدس هستم ، در طول سال ها موفقیت را می بینم و اکنون بخشی از این موفقیت هستم و آنها را به طور مداوم در حال تکامل ، نوآوری ، حرکت به جلو می بینم.

وقتی به دنیا سفر می کنید و مرسدس بنز را در هر گوشه دنیا ، در هر خیابانی می بینید ، دانستن اینکه شما یکی از نمایندگان آنها هستید بسیار جالب است.

س: در مورد پیشرفت های بیشتر در خودرو و رفع چالش های سال 2021 چطور؟ آیا هنوز خیلی از مسابقه هیجان زده اید؟ حال و هوای شما چیست … احساس شما از ورود به فصل جدید چیست؟
لوییس:
حس خوبی دارم توپ توپم. صادقانه می گویم احساس جوان تر از گذشته ام. دوباره سوار ماشین شدم و خیلی راحت بود. ماشین احساس خوبی دارد. نحوه تکامل آن گام دیگری است.

من فکر می کنم امسال چالش های زیادی وجود دارد. من فکر می کنم تیم های دیگر به هم نزدیک می شوند – ما هنوز نمی دانیم ، اما این باعث تعجب من نخواهد شد. در هر صورت ، چالش این است که سعی کنید سطح خود را بالا ببرید و بهتر باشید ، مهم نیست که هر کس دیگری چه کاری انجام دهد. وقتی به فصلی مثل سال گذشته نگاه می کنید ، یکی از بهترین سالهایی است که ما پشت سر گذاشته ایم ، پس چگونه آن را شکست می دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *