محدوده G-Tec Serage توسط استورم راه اندازی می شود

دامنه Serage بهبود یافته و گسترش یافته است و شامل محدوده آنالوگ IP و HD است.

G-Tec تأمین کننده اصلی تجهیزات امنیتی با نام تجاری است. GTec مارک خاص خود را دارد Serage ، مارکی است که از ابتدا ساخته شده است ، آنها با استفاده از تجربه و تجربه ای که به مدت پانزده سال با دقت پرورش یافته است ، آنها از این استفاده کرده و طیف جدیدی از محصولات Serage را با پوشش IP و Analogue HD توسعه داده اند.

در طول سال ها ، Serage به عنوان یک محدوده قابل اعتماد ، با کیفیت بالا و با ظرافت طراحی شده شناخته شده است و می تواند در هر پروژه لازم پیاده سازی شود.

برنامه به هر آنچه که نیاز داشته باشد ، Serage محصول مناسبی دارد که هرگز کیفیت را به خطر نمی اندازد و همیشه آرامش خاطر را هم برای نصب کننده و هم برای کاربر نهایی فراهم می کند.

توزیع G-Tec کیست؟ G-Tec در سال 2002 تاسیس شد ، یک شرکت توزیع دوربین مدار بسته است که در این صنعت نام خود را به عنوان یکی از توزیع کنندگان محترم تجهیزات امنیتی در انگلستان به وجود آورده است. با تمرکز بر خط مقدم بودن ، توسعه روابط ، ارائه خدمات با کیفیت بالا ، این امر را به دست آورد ، مردم از محصولات خود و به طور کلی از بازار کاملاً مطلع هستند. محصولات با کیفیت با قیمت های رقابتی ، مراقبت های پس از فروش و پشتیبانی بازاریابی را به مشتریان خود اضافه کنید. شکی نیست که چرا آنها بیش از 15 سال وجود داشته و هنوز در حال رشد هستند!

G-Tec همچنین توزیع کننده مجاز FLIR و Fermax است. همه را می توان در وب سایت آنها یافت.

http://www.gtecsecurity.co.uk/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *