مدیر عامل جدید شرکت Milestone Systems انتخاب شده است

پس از جستجوی عمیق برای یافتن نامزد مناسب برای سمت مدیر عامل در Milestone Systems ، هيئت مدیره توماس جنسن را منصوب کرد که از اول اکتبر این نقش را بر عهده خواهد گرفتخیابانبر اساس شرکت جهانی است مرکز فرماندهی در کپنهاگ ، دانمارک.

“Milestone شرکتی با تیم مدیریتی قوی است. افزودن تجربه گسترده توماس جنسن در زمینه استراتژی و اجرا ، ما را در دستیابی به هدف رشد پایدار درازمدت برای شرکای جامعه و سیستمهای مایلستون خود قرار می دهد. “

توماس جنسن با تجربه خود در هیولت پاکارد و اخیراً در بزرگترین شرکت ادغام اروپا ، بچل ، یک رهبر اجرایی با رد پایی جهانی است که شامل مسئولیت P&L در تجارت بین المللی در نرم افزار و سخت افزار است. او دارای تجربه تجاری گسترده ای با فناوری اطلاعات و فناوری و درک پویایی جوامع تجاری ، شرکای فناوری و مجتمع ها است.

مردم در قلب فلسفه رهبری جنسن قرار دارند ، که با ارزشهای اسکاندیناوی Milestone Systems و رهبری همخوانی دارد. مردم اول نزدیک می شوند به مدیریت. جنسون گفت:

“و متواضع و مفتخرم که بخشی از سیستم های مایلستون هستم. تمرکز شدید آنها بر مردم برای پذیرش من از سمت بسیار مهم بوده است و من مصمم هستم که به عنوان مدیرعامل به این کار ادامه دهم. تلفیق این مسئله با تأثیر سیستم های Milestone در تغییر روش استفاده از فناوری ویدیو ، هم در امنیت و هم در برنامه های جدید خارج از صنعت ، این کار را برای من به یک شغل رویایی تبدیل می کند. “

جنسن از Bechtle ، بزرگترین ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات B2B در اروپا ، که معاون اجرایی و عضو هیئت مدیره بود ، به Milestone می پیوندد.

پیش از این ، وی رئیس استراتژی فروش کانال جهانی HP Inc بود. در پالو آلتو ، کالیفرنیا ، جایی که او توسعه کانال های جهانی را رهبری کرد. در طول تقسیم Hewlett-Packard به HP Inc. جنسن و Hewlett-Packard Enterprise ، تقسیم کانال را مدیریت می کنند و مسئول تهیه استراتژی و سازمان جدید برای درآمد غیرمستقیم شرکت HP هستند. توماس پیش از رفتن به ایالات متحده ، مدیر کل بخش چاپ و چاپ رایانه های شخصی هیولت پاکارد در دانمارک بود.

توماس جنسن همچنین سمت های ارشد در Vestas Wind Systems و Maersk Line را داشته است. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی بین الملل از دانشگاه آلبورگ است و یک دوره هیئت اجرایی را در INSEAD فرانسه به پایان رسانده است.

مشاهده نمایه LinkedIn توماس جنسون:

https://www.linkedin.com/in/tjensen1973/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *