مرور کلی سیستم امنیتی خانه


بزرگترین افت در خدمات مشتری Scout این است که مشتری کافی ندارد تا بتواند خود را به طور مثبت یا منفی در بازار تثبیت کند. این به رغم اینکه از سال 2013 به یک شکل یا شکل دیگر در بازار وجود دارد – طولانی تر از سیستم های امنیتی خانه در Abode (2014) ، Cove (2018) ، Ring (2018) و Wyze (2019) است.

برای کمک به ما در ارزیابی خدمات مشتری ، معمولاً رتبه بندی و بازخورد Better Business Bureau ، Trustpilot ، Google Play و Apple App Store را در نظر می گیریم – Scout حضور کمتری در آنها دارد. کمبود بررسی امنیتی Scout به محبوبیت آن در هر زمان کوتاه کمک نخواهد کرد. کاربران ممکن است (و ناامیدکننده) به اندازه کافی برای ارسال نظر خود احساس قدرت نکنند.

بیشتر کاربران زنگ هشدار Scout از این برنامه راضی هستند ، اما کاربران اندروید آن را بالاتر از کاربران اپل ارزیابی می کنند. تلاش برای اتصال مجدد برنامه تلفن همراه به سیستم امنیتی پس از به روزرسانی یک شکایت اساسی است.

علی رغم عدم شهرت ، وب سایت Scout را با قیمت های شفاف در هر دستگاه آسان یافتیم. پایگاه دانش و برنامه تلفن همراه آن ، مقالات و آموزشهای مفیدی را برای کمک به شما در راه اندازی سیستم و عیب یابی ارائه می دهد. علاوه بر این ، درک محصولات بدون داشتن مدرک مهندسی آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *