مزایای استفاده از عایق حرارتی مادون قرمز برای امنیت

محصولات دوربین مادون قرمز دارای مزایا و ویژگی های عملکردی بسیاری هستند و در مناطق مختلف نقش های مختلفی را ایفا می کنند. با توجه به مزایای عملیاتی و کاربردی فراوان محصولات ، امروز خواهیم دید که پیشرفت بزرگی در امنیت تصاویر حرارتی وجود دارد. .

“دوربین مادون قرمز” واقعی به طور فزاینده ای در بخش غیر نظامی استفاده می شود. عامل تعیین کننده این است که ممکن است صحنه واقعی کاملا تاریک باشد در حالی که دوربین حرارتی از خود سوژه اشعه مادون قرمز را ضبط می کند. این ابزار همچنین به دود یا مه نفوذ می کند ، یک مزیت منحصر به فرد که به ناجیان غریق در خشکی یا دریای آزاد کمک می کند تا عملیات جستجو و نجات را انجام دهند. با کمک دوربین های تصویربرداری حرارتی ، سازمان آتش نشانی و نجات دریایی جان بی شماری را نجات داد. .

شش مزیت دوربین مادون قرمز:

1. اشیا or یا پرسنل ممکن است در شرایط تاریک پیدا شوند.

2 ، قادر به “دیدن” صحنه بدون نور است ، بنابراین شما می توانید خود را در برابر مزاحمان محافظت کنید.

3. تشخیص از طریق مه غلیظ یا دود در خشکی یا دریا.

4. کارکنان و نظارت بر محل.

5. نظارت بر امنیت در مناطق کلیدی.

6 ، در یک محیط مه آلود و تاریک ، می تواند قربانیان را نجات دهد.

نسل جدیدی از محصولات دوربین مداربسته مادون قرمز مطمئناً با مزایا و عملکردهای مختلف ، به عنوان دوربین مادون قرمز منفعل نیز شناخته می شود. هر جسم اشعه مادون قرمز نامرئی ساطع می کند. دوربین های مادون قرمز از این نوع پرتوها برای تشکیل تصویر استفاده می کنند. اصل مشابه ارائه نور مرئی است ، اما تفاوت در ماده لنز و سنسور است.

دوربین های مادون قرمز نسبت به دوربین های معمولی با نور مرئی مزایایی دارند:

1 ، در غیاب نور ، می تواند نمایش داده شود ، اثر عمدتا توسط نور تأثیر نمی گذارد.

2. در مورد صفحه دود غلیظ ، می توان هدف را با ضربه کم تشخیص داد.

3. توانایی غلبه بر باران ، برف و مه زیاد است و می توان هدف را از فاصله دور مشاهده کرد.

بنابراین ، دوربین امنیتی مادون قرمز دستگاهی بسیار مثر است. زمینه کاربرد بسیار گسترده است و اغلب برای موارد زیر استفاده می شود:

کارهای زیادی وجود دارد که باید در کارهای امنیتی انجام شود. برخی از محصولات مدرن فن آوری مانند دوربین های تصویربرداری حرارتی مورد استفاده قرار می گیرند. این برنامه ها شامل نظارت بر آتش ، استتار و شناسایی پنهانی هدف و همچنین گشت های امنیتی در شب و در شرایط سخت آب و هوایی است. ، بخشهای کلیدی ، ساخت و ساز ، امنیت انبار ، نظارت بر آتش سوزی ، امنیت ترافیک زمین و بندر ، نظارت بر فرودگاه ، بازرسی و قرنطینه برای نظارت بر دما و مناطق دیگر.

با فاصله چندین کیلومتر ، برای گشت مرزی ، دفاع اجباری ، شناسایی شبانه ، امنیت صنعتی ، امنیت تجهیزات ، امنیت بندر ، امنیت تجاری و سایر زمینه ها ایده آل است.

نیازی به انتشار نور پنهانی نیست که بتواند در نظارت امنیتی فرودگاه ها ، تأسیسات هواپیمایی کشوری ، مراکز مهم اداری ، خزانه بانک ، اتاق های محرمانه ، سایت های نظامی ، زندان ها ، آثار فرهنگی ، انبارهای اسلحه و مهمات ، کالاهای خطرناک نصب شود. انبارها و غیره محل.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *