مزایای دوربین های مادون قرمز در صنایع مختلف

17 ژانویه 2019

مزایای دوربین های مادون قرمز در صنایع مختلف

دوربین تصویربرداری حرارتی مادون قرمز یک ابزار عایق حرارتی مادون قرمز است. این ماده در ابتدای امر در زمینه های نظامی مورد استفاده قرار می گرفت. امروزه ، با توسعه و پیشرفت جامعه ، از آن به طور گسترده ای در توسعه شرکت های صنعتی غیر نظامی نیز استفاده می شود. سپس در تولید و کار مردم ، به طور گسترده ، اتاق حرارتی باید مزایای منحصر به فرد خود را داشته باشد ،

ابتدا به عنوان ابزاری برای اندازه گیری دما ، می تواند میدان دما را روی سطح جسم نمایش دهد. این می تواند به طور همزمان درجه حرارت هر نقطه از سطح جسم را اندازه گیری و نمایش دهد. علاوه بر این ، به صورت تصویری نمایش داده می شود که باعث می شود بصیرت بیشتری داشته باشیم و با یک نگاه قابل مشاهده هستیم. این اساس دوربین مادون قرمز به عنوان یک تصویر با تکنولوژی بالا است. برخی بیشترین مزیت را دارند.

دوم ، وضوح دما نسبتاً بالا است. به دلایل مختلف تشخیص برخی از دماسنج ها دشوار است ، اما دوربین مادون قرمز می تواند به طور همزمان مقادیر دما را در دو نقطه نشان دهد تا دما به خوبی تشخیص داده شود. با این تفاوت که این دستگاه با وضوح دمای بالاتر باید مورد علاقه و اعتماد عموم قرار گیرد.

سوم ، اطلاعات جمع آوری شده را می توان به روش های مختلف نمایش داد. دوربین مادون قرمز می تواند هنگام اندازه گیری هدف اطلاعات زیادی را جمع آوری کرده و به روش های مختلف نمایش دهد. همچنین می تواند پردازش لازم رنگی و گرافیکی اطلاعات را انجام دهد. متن و صدا را برای دستیابی به جلوه های مختلف دلخواه تبدیل کنید.

چهارم ، دوربین مادون قرمز می تواند ذخیره سازی داده و پردازش رایانه را انجام دهد. هنگامی که دوربین مادون قرمز اطلاعات ویدئویی را خارج می کند ، می تواند در حافظه دیجیتال ذخیره شود یا در نوار ویدئویی ضبط شود تا داده ها نه تنها برای مدت طولانی ذخیره شوند ، بلکه می توانید از رایانه برای انجام برخی پردازش های لازم ذخیره شده استفاده کنید اطلاعات. داده ها این بدون شک یک پیشرفت بزرگ نسبت به سایر ابزارهای ساده اندازه گیری دما است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *