نحوه انجام: انتخاب مطمئن آپارتمان

هنگام انتخاب آپارتمان ، سبک ، بودجه و مکان مناسب ، بسیاری از موارد وارد عمل می شوند ، اما یکی از جنبه های بسیار مهمی که بسیاری فراموش می کنند آسیب پذیری و امنیت است. هیچ کس نباید در خانه در ترس زندگی کند ، در اینجا 4 عامل مهم برای امنیت شما در آپارتمان آورده شده است.

1. آپارتمان خود را هوشمندانه انتخاب کنید

برخی از اجاره ها بیشتر از سایرین در معرض سرقت قرار دارند. اگر در طبقه همکف هستید ، ممکن است بخواهید کمی بیشتر درباره امنیت فکر کنید. اگر آپارتمان شما در طبقه اول باشد ، راحت تر می توان نگاه کرد و دید که کسی در خانه است ، درهای کشویی نیز هدف مورد علاقه سارقان است و افراد مسن را اغلب مجبور به باز کردن می کنند.

اما سطح بالاتر به طور خودکار ایمنی را تضمین نمی کند. بالکن ها همچنین می توانند نقاط دسترسی را فراهم کنند.

مایلز فاوست ، رئیس Urban Alarm ، یک شرکت امنیتی مستقر در DC ، گفت: “شما باید در مورد راه های بالقوه شخصی برای ورود از خارج فکر کنید.” “کسی می تواند از پشت بام پیاده شود. و من شاهد حرکت مردم از بالکن به بالکن دیگر بوده ام. “

2. همسایگان خود را بشناسید

از نظر ماهیت زندگی در یک آپارتمان ، خانه شما بخشی از جامعه است و همسایگان شما ضروری هستند. در مجتمع های مسکونی ، کلمات می توانند به سرعت پخش شوند ، احتمالاً صداهای بلند یا غیرمعمول توسط بسیاری شنیده می شود و در آنجا شاهد بالقوه بیشتری برای هر آنچه اتفاق می افتد وجود دارد. در حالی که فضای بین خانه ها باعث می شود گوش دادن به صداهای مشکوک یا دیدن فعالیت های عجیب و غریب چالش برانگیزتر باشد ، همسایگان نیز در سناریوهای خانه های تک خانواده مهم هستند. اگر یک مجموعه چشمی اضافی که در محله تماشا می کنید ، احساس امنیت بیشتری کنید. همچنین ، اگر خارج از شهر نیستید ، این همسایگان می توانند نامه ها ، روزنامه ها و سایر وسایل محله را تحویل بگیرند تا مطمئن شوند خانه شما در حالی که دور نیستید قابل سکونت است.

3. از محیط پیرامون خود مراقبت کنید

در هر کجا که زندگی می کنید ، باید مراقب آنچه در اطراف شما می گذرد باشید. این به معنای در نظر گرفتن همسایگان و دوستانی است که حمایت می کنند. همانطور که قبل از انتقال به یک منطقه جدید ، و به طور دوره ای در طول زندگی خود در هر محله ، بهتر است گزارش های جرایم محلی و ثبت ملی مجرمان جنسی را بررسی کنید تا ببینید چه کسی در نزدیکی شما زندگی می کند.

4- در صورت بروز مشکل ، در دسترس بودن تجهیزات مناسب

حتی اگر آپارتمانی را انتخاب کنید که مناسب ترین گزینه برای شما باشد ، باز هم به یک نسخه پشتیبان کوچک نیاز خواهید داشت. اغلب بهترین گزینه سیستم هشدار یا دوربین امنیتی است ، هرچند که هر دو را توصیه می کنیم. سیستم هشدار به مقامات هشدار می دهد و سیستم نظارت مدارک و شواهد علیه مرتکب ارائه می دهد. وی نه تنها در دادگاه و پیش از پلیس بهتر عمل خواهد کرد بلکه به شناسایی و دستگیری این مرد نیز کمک خواهد کرد.

ما در دوربین امنیتی هوشمند سیستم های هشدار و با کیفیت ترین تجهیزات امنیتی را در بازار با بهترین قیمت ارائه می دهیم! در صورت تمایل با ما تماس بگیرید و از ما بخواهید بهترین امنیت و آرامش را برای هر بودجه ای برای شما فراهم کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *