نصب های امنیتی قهرمان نظارت تصویری را در بیرمنگام فورت دانلوپ ارتقا می دهند

یک راه حل کامل دوربین مداربسته با دوربین 96 از شرکت Dahua Technology UK در سایت تجاری و تجاری چشمگیر Fort Dunlop ، مشرف به M6 در بیرمنگام ، توسط تاسیسات امنیتی Champion نصب شده است.

فورت دونلوپ که برای دانلوپ لاستیک طراحی شده است ، به یکی از تأسیسات تولید کننده تایر پیشرو تبدیل شده است و زمانی با 3200 کارگر بزرگترین کارخانه جهان بود. پس از توقف تولید در دهه 1980 ، ساختمان قبل از اینکه به 360،000 متر مربع فضای اداری و خرده فروشی تبدیل شود ، متروک مانده و هم اکنون دارای یک هتل مجاور است.

بیشتر سیستم دوربین مداربسته قبلی سایت در هنگام بازسازی در سال 2006 نصب شده بود ، اما با پیشرفت در فن آوری مدرن ، تصور می شد که سیستم فعلی دیگر شرایط اولیه را ندارد. یک مشاور خارجی سایت را ارزیابی کرده و برنامه های ارتقا را ارائه داده است. Champion Security Installation مستقر در Bromsgrove برنده پیشنهاد پروژه ارتقا شد.

این طرح در دو مرحله نصب شده و در مجموع از 96 دوربین استاتیک و PTZ از رزولوشن Full HD تا 4K تشکیل شده است. این دوربین ها شامل یک دوربین پانورامای داخلی 12 مگاپیکسلی IPC-EBW81230 فیش چشم است که از کدگذاری جریان سه گانه H.265 / H.264 و یک دوربین گنبد خارجی پانوراما IPC-PDBW8802 ، با چهار سنسور CMOS 2 مگاپیکسلی با اسکن تدریجی و عملکرد شبانه روزی استفاده می کند. . تصاویر توسط یک دستگاه ضبط ویدیوی شبکه 128 کانال فوق العاده 4K NVR616 کنترل و ضبط می شوند.

سخنگوی Savills گفت: “پس از بررسی کامل سیستم های امنیتی در Fort Dunlop ، مشخص شد که برای اطمینان از حفاظت از کارکنان ، بازدید کنندگان و ساختمان ، به یک سیستم نظارت تصویری جایگزین نیاز است.” “سه گزینه مختلف توسط پیمانکاران ارائه شده است ، اما به سرعت مشخص شد که سیستم Dahua ارائه شده توسط Champion Security Installation با گزارش مختصر ما مطابقت دارد. سیستم نصب شده نحوه نظارت و محافظت از دارایی های ما را تغییر داد و سهولت استفاده از آن برای کارکنان سایت ما آشکار شد. “

سخنگوی Champion Security Installation افزود: “ما چندین سال است که با مدیریت Fort Dunlop کار می کنیم ، بنابراین با مشورت با آنها سیستم جدید نظارت تصویری IP را طراحی کردیم.

هدف این بود که تمام معیارهای مختلف ایمنی ، بهداشت و ایمنی و همچنین اطمینان از سهولت استفاده برای اپراتورها را داشته باشد. پس از نصب تجهیزات Dahua در تعدادی از سایت ها ، ما از آنها دعوت کردیم تا با استفاده از تعدادی از محصولات جدید در طراحی سیستم Fort Dunlop کمک کنند. با همکاری Dahua و Oprema Ltd ، این پروژه به موقع و در حد بودجه اجرا شد. “

مقاله ای که در اصل در وب سایت Champion Security Installation منتشر شده است.

درباره تاسیسات محافظت از قهرمان
تاسیسات امنیتی Champion متخصص در سیستم های امنیتی تجاری هستند که به ارائه راه حل های سفارشی متناسب با اهداف مشتریان خود افتخار می کنند ، که می تواند از بهبود ایمنی و بهره وری کارکنان گرفته تا جلوگیری و جلوگیری از سرقت و آسیب باشد.

CSI نیازهای شما ، بودجه و شرایط شما – مانند مکان ، نور و محیط – را ارزیابی می کند تا یک سیستم امنیتی فردی به شما ارائه دهد. از آنجا که CSI ها به فروشندگان خاصی وابسته نیستند ، بنابراین آنها می توانند مشاوره های مستقل و بی طرفانه ای ارائه دهند و همیشه بهترین سیستم های متناسب با هر مشتری خود را ارائه دهند.

CSI رویکرد یک مرحله ای یکپارچه را ارائه می دهد و نیازهای امنیتی خود را از خاموش کن ها و زنگ های هشدار متجاوز گرفته تا نظارت تصویری و گشت های امنیتی کاملاً مالک می کنید. آنها با بسیاری از شرکتهای مختلف در تمام صنایع در سراسر انگلیس کار می کنند و به تخصص ، مشاوره بی طرفانه و خدمات استثنایی خود افتخار می کنند.

————————————————

Champion Security Installation Ltd.
واحد 29 ، پارک سازمانی Bromsgrove
برومسگروو
وسترشر
B60 3ET

0845 299 6855

info@championcctv.co.uk
https://www.championcctv.co.uk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *