نقد و بررسی Disney Circle Home Plus

Circle خود ظاهری مدرن و تمیز دارد و لبه های آن گردتر از دایره اصلی دیزنی است. این از فضای ذخیره سازی ابری برای مدیریت اطلاعات حساب شما استفاده می کند و به شما امکان می دهد سریعتر و با اطمینان تر کار کند. همچنین دارای باتری یدکی است ، بنابراین حتی اگر کودک ناراضی آن را خاموش کند ، باز هم بدون مشکل کار خواهد کرد.

خبر بد در مورد به روزرسانی Circle Home Plus این است که اگر شما یک کاربر اصلی Disney Circle هستید که می خواهد به پلتفرم جدید Circle Home Plus ارتقا یابد ، باید از ابتدا شروع کنید. شما باید یک برنامه جدید بارگیری کنید ، حسابهای جدید ایجاد کنید و تنظیمات برگزیده فیلتر را تنظیم کنید. وقتی شرکت ها فناوری های جدیدی را معرفی می کنند که با فناوری های قدیمی سازگار نیستند بسیار مهم است ، زیرا این بدان معنی است که به روزرسانی های آینده برای کاربران فعلی به همان اندازه ناخوشایند و گران است.

نصب Circle Plus آسان است. فقط آن را به روتر و منبع تغذیه وصل کنید. اسکن کد QR دستگاه را با تلفن شما جفت می کند. دایره aبه طور خودکار تمام دستگاه های Wi-Fi را در شبکه شما شناسایی می کند و آنها را در لیست دستگاه شما قرار می دهد. تا زمانی که آنها را به صفحه اصلی یا نمایه کودک خاص وصل نکنید ، همه به عنوان “غیرمدیر” دسته بندی می شوند

راه اندازی برنامه در تلفن هوشمند و دستگاه های فرزندانتان مدت زیادی طول می کشد. مشکل این است که دستگاه ها نام قابل شناسایی ندارند (به عنوان مثال: Android-1 ، دستگاه موتورولا ، دستگاه اپل و غیره). پشتیبانی فنی پیشنهاد می کند اطلاعات مربوط به هر دستگاه را جستجو کنید تا شماره MAC ID آن را پیدا کنید و سپس در دستگاه های موجود جستجو کنید. برنامه لیست حلقه برای مقایسه آنچه من انجام دادم. خوشبختانه با تلفن های هوشمند فقط می توانید برنامه Circle Plus را در تلفن خود بارگیری کنید و سپس کد QR را اسکن کنید تا به Circle متصل شود.

پس از ایجاد نمایه برای هر یک از اعضای خانواده و اتصال دستگاه های خانواده ، می توانید دستگاه های مدیریت نمایه را برای هر شخص تنظیم کنید. تنها صید این است نمی توان یک دستگاه را به بیش از یک نمایه اختصاص داد.

این برای ما مشکل ساز بود زیرا چهار فرزند من یک لپ تاپ برای کار مطالعه و فیلم مشترک دارند. من در اطراف آن کار کردم ، یک پروفایل جداگانه ایجاد کردم فقط برای مدیریت خود کامپیوتر ، اما تنظیم فیلترهای مناسب سن و محدودیت های زمانی دشوار است. وقتی زمان تمام شد ، کودکان می توانند به سادگی به دستگاه دیگری روی بیاورند و به گشت و گذار ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *