نکات ایمنی در سفر SafeWise

آیا برای رفتن به یک ماجراجویی چند روزه آماده می شوید؟ با بهترین نکات سفر ، مطمئن شوید که رانندگی سرگرم کننده و ایمن است ، مهم نیست کجا بروید.

این ممکن است ساده به نظر برسد ، اما رگ به رگ شدن می تواند جان شما را نجات دهد. تصادفات رانندگی دلیل اصلی مرگ و میر کودکان 1-54 ساله در آمریکا است. استفاده از کمربند ایمنی می تواند خطر آسیب یا مرگ را تا 50٪ کاهش دهد. این قطعاً نکته شماره یک سفر ما برای حفظ امنیت همه است ، بنابراین تا وقتی همه محکم نشوند ماشین خود را در چرخ دنده قرار ندهید!

آن را یک بار دیگر به ماشین خود بدهید

آیا ماشین شما ارزش سفر را دارد؟ مطمئن شوید که یک قرار ملاقات تعمیر و نگهداری سریع در گاراژ محلی یا با انجام آن انجام داده اید. شما باید فشار تایر ، سطح آج ، سطح روغن ، برف پاک کن ها و سطح مایعات را بررسی کنید. اگر زمان تعویض روغن است ، آن را بگیرید. اگر نیاز به دوباره پر کردن دارید ، این کار را انجام دهید. در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض لاستیک ، پس انداز نکنید. مهم است که اگر چیزی بد بو به نظر می رسد ، قبل از اینکه زمان رانندگی فرا برسد آن را برطرف کنید.

در اینجا چند محصول وجود دارد که می توانید برای آماده سازی سفر استفاده کنید:

رانندگی با خستگی بسیار خطرناک است. هر ساله رانندگان خواب آلوده بیش از 1500 تصادف رانندگی منجر به مرگ می کنند. به این دلیل که هم پلک های شما پایین آمده و هم توانایی واکنش سریع ، تصمیم گیری معقول و نگه داشتن ماشین در مسیر مناسب.

شاید فکر نکنید که برای رانندگی با مسئولیت زیاد خیلی خسته شده اید ، اما مطالعات نشان می دهد که رانندگی به مدت 18 ساعت باعث عملکرد مغز شما مانند فردی می شود که دارای الکل خون (BAC) 0.05٪ است. بعد از 24 ساعت بیدار شدن ، دو برابر شد و به 0.10٪ BAC رسید. این معادل یک مرد 160 پوندی است که هر ساعت 5 آبجو می نوشد و پشت فرمان می نشیند.

نه تنها کمبود خواب به خواب رفتن کمک می کند. مصرف دارو باعث خواب آلودگی و بی حوصلگی شما می شود. اگر کیلومترها خسته شده اید ، یا با شخصی که تازه شده است مصالحه کنید ، دیگر کشش پاها را متوقف کنید ، پنجره را پایین نگه دارید یا برای هوشیاری با مسافران خود صحبت کنید. بهترین راه حل برای خواب آلودگی خواب است ، بنابراین اگر می توانید استراحت کنید و دوباره به جاده برگردید.

GPS خود را آماده کنید و دستورالعملهای پشتیبان را بیاورید

دانستن اینکه کجا می روید بسیار مهم است. اگر گم شوید ، می توانید در محله های خطرناک زندگی کنید یا در تپه های ماسه ای گیر کنید – هرگز نمی دانید. با نقشه برداری از دوره خود قبل از حرکت و در دست داشتن GPS ، می توانید کل سفر را ردیابی کنید.

یک برنامه هوشمند دیگر این است که در صورت از دست رفتن سیگنال تلفن یا از بین رفتن باتری ، دستورالعمل های خود را چاپ یا عکس بگیرید. به این ترتیب شما در یک مسیر حساس ، خروج یا ادغام ، مکانی را که می خواهید از دست بدهید ، فراموش نخواهید کرد.

مراقب رانندگان مست باشید

هر 52 دقیقه یک نفر از رانندگی در حالت مستی در سراسر کشور می میرد. این به طور متوسط ​​در هر کشور حدود سه نفر است.

با هوشیاری و گزارش رانندگی در حالت مستی که می بینید ، می توانید از خود و مسافران خود محافظت کنید. یک نکته برای رانندگی ایمن این است که هرگز در خط چپ بایستید مگر اینکه از آن عبور کنید. اگر کسی از آن طرف جاده منحرف شود ، شما اولین نفر در صف برخورد خواهید بود. ماندن در سمت راست جاده به شما فرصت می دهد تا در صورت لزوم از راننده مست خودداری کنید.

بنزین اتومبیل یا معده خود را تمام نکنید. تمام سوخت را برای کل سفر نگه دارید و منابع ، نوشیدنی ها و بنزین را ذخیره کنید. ترکیبی از نمک و شیرین و ناخوشایند و سالم را برای حفظ یک رژیم غذایی متعادل انتخاب کنید.

فراموش نکنید که یک جعبه گاز کامل را در صندوق عقب خود قرار دهید! رانندگی در کنار جاده نه تنها سرعت سفر را کاهش می دهد ، بلکه می تواند خطرناک باشد.

تو می توانی یک جعبه بنزین در آمازون بخرید برای جلوگیری از این

لوازم یدکی بیاورید … و بدانید که چگونه آن را جایگزین کنید

سالانه حدود 220 میلیون تایر تخت در ایالات متحده وجود دارد. این در هر ثانیه حدود هفت پنچری است.

تا زمانی که عضو کمکی جاده ای نباشید و زمانی را که باید منتظر بمانید سپری کنید ، می خواهید یاد بگیرید چگونه خودتان لاستیک بادکنک را تعویض کنید. آموزش ما می تواند چگونگی شما را نشان دهد.

جک یا لوازم یدکی ندارید؟ می توانید بلافاصله آن را برطرف کنید خرید گریه کردن و لوازم یدکی متناسب با ماشین خود پیدا کنید. اگر فضای کافی دارید ، اگر بیش از یک قسمت را منفجر کنید ، خرید دو قطعه یدکی ایده بدی نیست.

اگر ماشین شما آسیب دیده ، لاستیکی می وزد یا شخصی در ماشین شما آسیب دیده است ، به کمک نیاز خواهید داشت. خوشبختانه تعدادی کیت اضطراری اتومبیل وجود دارد که ده ها مورد را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به عنوان آخرین چاره استفاده کنید.

کیت کمک کنار جاده برتر Gear Premium 66 مورد وجود دارد ، از جمله کابل های جامپر ، چراغ قوه ، پانچو ، جعبه کمک های اولیه ، جلیقه و مثلث بازتابنده و موارد دیگر. می توانید آن را با قیمت کمتر از 40 دلار از آمازون خریداری کنید. این واقعاً یک معامله برای تمام ایمنی هایی است که می تواند به سفر شما بیفزاید.

سیستم امنیتی اتومبیل خود را تهیه کنید

شاید لازم باشد شما یک سیستم امنیتی اتومبیل داشته باشید. اگر مجبورید ماشین خود را کنار جاده بگذارید ، اگر شخصی جعل می کند ، یک زنگ خطر دو طرفه به شما اطلاع می دهد. همچنین می تواند اطمینان حاصل کند که هنگام پارک در هتل ها و مکان های مختلف یک شبه ایمن است. با استفاده از راهنمای مفید ما می توانید بهترین دزدگیرهای اتومبیل را مقایسه کنید.

همه را سرگرم کنید

کودکان فریاد می کشند که فریاد می زنند: “آیا ما هنوز آنجا هستیم؟” این باعث حواس پرتی رانندگان می شود. به جاده خود توجه بی نظیری بدهید و همه را سرگرم نگه دارید. آیا ماشین شما توانایی پخش فیلم را دارد؟ آیا گوشی هوشمندی با برنامه ها و بازی ها دارید؟ آیا به مسیر سنتی انجام بازی های اتومبیل علاقه دارید؟

در اینجا چند محصول برای نگهداری مسافران در هر سنی آورده شده است:

عبور از خطوط ایالت و شهرستان می تواند در اتومبیل شما آسان باشد. آنچه در طرف مقابل شما انتظار دارد ، می تواند خطرناک باشد.

برای آماده شدن برای آب و هوای مناطق مختلف ، برنامه ای را بر روی تلفن هوشمند خود بارگیری کنید تا طوفان های متحرک را کنترل کند. سپس یک مسیر جایگزین را برنامه ریزی کنید یا اگر جاده ترسناک به نظر می رسد در مکانی امن منتظر آن باشید.

اگر تلفن هوشمند یا سرویس تلفن همراه ندارید ، می توانید رادیو را نیز روشن کنید. می توانید ایستگاه رادیویی اداره ملی اقیانوسی و جوی در ایالت خود را جستجو کنید. یا فقط به فرکانس محبوب اخبار FM بپیوندید تا از آخرین اخبار و هشدارهای هواشناسی مطلع شوید.

مقالات مرتبط در مورد SafeWise

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *