نکات جنایی اسکس – منطقه ما چقدر ایمن است؟

اسکس به عنوان یکی از شهرستان های محلی مکانی بسیار مورد توجه برای زندگی است. شهرها ، شهرها و روستاهای مختلفی برای انتخاب وجود دارد و منطقه بزرگ مکان های ساحلی و همچنین مناظر زیبا را ارائه می دهد. این واقعیت که اسکس به راحتی به لندن متصل می شود ، فقط یک امتیاز دیگر است.

با این حال ، هنگام انتخاب منطقه ای برای سکونت ، مهم است که نرخ جرایم محلی و خطراتی را که برای دارایی شما به وجود می آید ، در نظر بگیرید. همه دوست دارند در یک محله امن زندگی کنند – اما جرم و جنایت در انگلیس در حال افزایش است. در چند سال گذشته ، داده های سرویس ملی آمار نشان می دهد که جرایم خشن تقریباً در همه مناطق کشور افزایش یافته است – همه 43 نیروی پلیس به جز یکی ، 73 درصد افزایش یافته است. حوادث جدی مانند جنایات چاقو در اسکس یک چهارم افزایش یافته است.

سال گذشته ، روزنامه Daily Gazette گزارش داد که جرم ثبت شده در اسکس 12.9٪ در مقایسه با میانگین کشوری 7.8٪ افزایش یافته است. نگران کننده این است که هیچ کس بیش از 90٪ جرایم اسکس متهم نشده است. این بدان معنی است که مجرمان در اعتصاب مجدد آزاد هستند.

طبق داده های پلیس ، در اینجا نقاط مهم جرم در اسکس وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد:

فرایرنس ، باسیلدون

در این محله کوچک باسیلدون ، اغلب جرمی علیه رفتار اجتماعی گزارش می شود و به دنبال آن خشونت و جنایات جنسی ، آسیب جنایی و سرقت رخ می دهد.

مولشام ، چلمزفورد

در سال 2017 ، هر ماه به طور متوسط ​​245 جرم در این زمینه ثبت شده است.

خاکستری جنوبی و خاکستری مرکزی ، توراک

خطرناک ترین مناطق جنایت توروک عبارتند از: Grays South و Greys Central. از مالکیت اسلحه گرفته تا خشونت و رفتار جنسی ، بیشترین میزان جرم در این محله ها گزارش شده است.

حفظ امنیت در اسکس

البته ، جرم و جنایت یک مشکل ملی است و اسکس به طور کلی یک منطقه بسیار امن برای زندگی در نظر گرفته می شود. اگر نگران افزایش جرم و جنایت در منطقه خود هستید ، انجام برخی اقدامات امنیتی اضافی می تواند ذهن شما را آرام کند. همیشه هنگام راه رفتن به تنهایی در مکان های عمومی هوشیار باشید و سعی کنید به جاده های اصلی و ایستگاه های شلوغ بچسبید.

همچنین ممکن است بخواهید از ایمن بودن در خانه مطمئن شوید و در صورت رایگان بودن مال خود از آن محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که زنگ خطر متجاوز را نصب کرده اید – این ممکن است برای جلوگیری از هدف قرار دادن خانه در سرقت کافی باشد. سیستم های نظارت تصویری برای کاهش جرم و جنایت حتی فراتر رفته و می توانند به عنوان شواهد پلیس در مورد آسیب جنایی ، آتش سوزی یا سرقت استفاده شوند. در صورت نگرانی در مورد منطقه محلی ، می توانید با تیم پلیس محله خود تماس بگیرید یا به یک طرح نظارت بر محله بپیوندید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *