هزینه SimpliSafe چقدر است؟


فقط یک هزینه ماهیانه در ارتباط با سیستم های امنیتی خانه SimpliSafe وجود دارد: طرح نظارت حرفه ای. قیمت بستگی به این دارد که کدام طرح نظارت را انتخاب کنید.

طرح نظارت بر خود گزینه خودتان هستید. بسته های نظارت و تعامل استاندارد از اتصال تلفن همراه استفاده می کنند ، بنابراین برای خانه های بدون تلفن ثابت خاص به خوبی کار می کنند.

نظارت بر خود با ضبط دوربین بسته سیستم هشدار ارزان ترین است – 9.90 دلار در ماه. این شامل 30 روز ذخیره نامحدود فیلم برای حداکثر پنج دوربین ، هشدارهای پیامکی پیشرفته و اعلان های شخصی برای تلفن خصوصی است. همچنین می توانید با استفاده از تلفن خود سیستم امنیت خانه را فعال کنید.

نظارت استاندارد این سرویس با 14.99 دلار در ماه کمی گران است و فکر می کنیم ارزش رجزخوانی را دارد. نشت آب و تغییرات دما را کنترل می کند. این برنامه همچنین شامل نظارت حرفه ای شبانه روزی ، نظارت بر آتش سوزی و اتصال تلفن همراه برای خانه هایی است که تلفن ثابت ندارند.

این همچنین به این معنی است که شما همیشه می توانید با پلیس یا اورژانس تماس بگیرید ، حتی اگر خدمات تلفن سنتی قطع شده باشد. بنابراین اگر درختی روی خط تلفن شما بیفتد یا فراموش کنید که قبض خود را پرداخت کنید ، همچنان می توانید از کمک های اضطراری استفاده کنید.

مشاهده تعاملی این طرح ماهانه 24.99 دلار هزینه دارد. این شامل تمام ویژگی های دو برنامه دیگر به صورت ترکیبی است. همچنین ضبط تا 10 دوربین را به مدت 30 روز حفظ می کند. SimpliSafe همچنین هنگام ثبت نام در این مجموعه خدمات نظارتی ، یک دوربین امنیتی رایگان به مشتریان ارائه می دهد.

قسمت مورد علاقه ما در مورد این بسته سیستم های هشدار راحتی آن است. با استفاده از برنامه می توانید کل سیستم را فعال و غیرفعال کنید. آیا فراموش کرده اید که سیستم را قبل از خواب مسلح کنید؟ مشکلی نیست – فقط از برنامه استفاده کنید و فشار دهید. همچنین می توانید از این بسته با دستگاه های خانه هوشمند خود استفاده کنید.

اگر نمی خواهید هزینه ماهیانه بپردازید ، می توانید از سیستم امنیت خانه بدون برنامه نظارت استفاده کنید ، اما این فقط عملکرد سیستم را محدود می کند. اگر بخواهید خودتان سیستم SimpliSafe را کنترل کنید ، دسترسی به ویژگی های زیر را از دست خواهید داد:

  • دسترسی به مرکز تماس در مواقع اضطراری
  • فضای ذخیره سازی ابر برای فیلم ها
  • سیستم را با برنامه فعال یا غیرفعال کنید

ما توصیه نمی کنیم بدون برنامه نظارتی بروید. آژیر همچنان برای ترساندن افراد متجاوز کار خواهد کرد و شما می توانید تصاویر زنده را از دوربین با استفاده از برنامه مشاهده کنید ، اما این همه.

اگر فکر تنظیم الکترونیکی چیزی را عصبی می کند ، می توانید یک متخصص استخدام کنید. هزینه نصب حرفه ای SimpliSafe بدون توجه به بسته بندی که انتخاب می کنید 75 دلار است.

بسته ها از 229 تا 489 دلار است و SimpliSafe چک های اعتباری را چک نمی کند – حتی برای بسته های بزرگتر. وجود دارد پنج نوع اصلی بسته بندی SimpliSafe عاشق تبلیغات است ، اما موارد دیگری وجود دارد که تقریباً مشابه پنج مورد برتر است. معمولاً تنها تفاوت یک یا دو حسگر اضافه شده است.

برای سادگی ، ما پنج پایه و تجهیزات موجود در خارج از ایستگاه پایه ، صفحه کلید ، سنسورهای ورودی و سنسورهای حرکتی را که با هر بسته ارائه می شوند مقایسه می کنیم.

بنیاد را به عنوان یک بسته شروع کننده تصور کنید. این به همراه اصول اولیه ای است که شما برای ایجاد یک سیستم امنیت خانه نیاز دارید. اگر آپارتمان دارید ، این بسته ایده آل است ، زیرا احتمالاً به بیش از یک سنسور ورودی احتیاج نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *