هلدینگ Marston Videalert را به دست آورد | اولین اخبار امنیتی

STAND CO25 ، TRAFFEX ، NEC BIRMINGHAM ، 2 آوریل 2019 – Videalert ، ارائه دهنده پیشرو در مدیریت هوشمند ترافیک و راه حل های اجرای قانون برای مقامات محلی ، خوشحال است که اعلام می کند توسط هلدینگ مارستون ، بزرگترین گروه خدمات حمل و نقل و اجرای قانون خریداری شده است در انگلستان

به گفته دیوید ریچموند ، مدیرعامل Videalert Limited: “ما از اینکه بخشی اصلی از سهام Marston Holdings هستیم بسیار هیجان زده هستیم زیرا این امر به ما امکان می دهد استراتژی توسعه خود را تسریع کرده و از پتانسیل رشد محصولات و خدمات خود در پارکینگ استفاده کامل کنیم. و هوشمندانه است. بخش های حمل و نقل. مشتری ما که به سرعت در حال گسترش است نه تنها شاهد پیشرفتهای بیشتر Videalert بلکه یکپارچه سازی و بکارگیری فناوری سازمان گسترش یافته Marston است که مجدداً خدمات ارائه شده خود را برای بهره مندی از مزایای مجموعه جدیدی از راه حلهای فناوری متمرکز می کند.

این اطلاعیه به دنبال استقرار موفقیت آمیز تعدادی از مشتریان استراتژیک مارستون ، از جمله بارنت لندن ، تیمز کینگستون و وست مینستر ، جایی که ویدالرت جایگزین سیستم های دوربین مدار بسته رقیب شده است ، می شود.

این قراردادهای برنده در نتیجه پلت فرم پیشرفته داده ویدیویی Videalert ، همراه با تجهیزات میدانی با کیفیت بالا و زیرساخت میزبانی است که ثابت شده است نرخ ضبط 10-32٪ بالاتر از سیستم های دیگر رقبا است. این پلت فرم شواهدی با کیفیت بالا تولید می کند که نه تنها سریعتر اسکن می کند ، بلکه احتمال تجدید نظر را کاهش می دهد. این سیستم عامل با نرخ در دسترس بودن سیستم بیش از 99٪ ، بالاترین عملکرد و کمترین هزینه های عملیاتی را فراهم می کند و دامنه وسیع تری از پارکینگ و تخلفات رانندگی را تحمیل می کند. همچنین می تواند از مدیریت ترافیک ، ANPR پلیس ، هوای پاک و مناطق کم انتشار پشتیبانی کند.

مدیر عامل شرکت هلدینگ Marston اضافه کرد: “Videalert دومین خرید ما است که در سال 2019 اعلام خواهد شد و به دنبال Logic Valley ، یک توسعه دهنده نرم افزار متخصص در توسعه هوش مصنوعی و برنامه های تلفن همراه است. خریدها بخش اصلی استراتژی مداوم تغییر تجارت ما با ارائه فناوری های جدید برای خدماتی است که ارزش بیشتری به دولت های محلی می بخشد. تعامل زیادی بین Videalert و Holdings Marston در هر سطح وجود دارد ، از جمله رابطه طولانی مدت با NSL که ما در سال 2017 به دست آوردیم. Videalert تعهد ما در زمینه نوآوری و رضایت مشتری را به اشتراک می گذارد ، به ویژه کسانی که در حال حاضر با چالش آلودگی هوا مقابله می کنند. شهرهای ما “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *