همه چیز درباره راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا

ما در این مقاله سعی می کنیم به معرفی دوربین مداربسته داهوا و قابلیت های آن بپردازیم و به خریداران اطلاعات لازم در مورد خرید دوربین را ارائه کنیم.

این دوربین مداربسته دارای هارد و محل ذخیره زیادی است و دارای نرم افزاری است که می تواند به صورت همزمان تصاویر را به محل های برنامه ریزی شده مانند کامپیوتر و یا گوشی همراه برساند، تصاویری که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

میزان هارد این دوربین باید به مقداری باشد که به خوبی تصاویر در مدت های مشخص مانند یک ماه تا چند ماه را ضبط کند و به افراد امکان بازبینی آنها را بدهد.

در بررسی راهنمای خرید دوربین مداربسته داهوا باید بگوییم که بیشتر دوربین های مداربسته تصاویر شب را به صورت رنگ های سیاه و سفید ظاهر می کنند در صورت که قابلیت مهم این دوربین، رنگی بودن تصاویر و امکان دیدن رنگ لباس، چهره اشخاص و … است.

به همین دلیل خیلی از مکان های امنیتی می توانند به این دوربین اعتماد کنند و از آن برای نظارت سالن ها، پارکینگ ها و راهرو های محل های مورد نظر استفاده کنند.

قابل ذکر است که این دوربین امکان زوم کردن را نیز دارد و می توان تصاویر با رزولوشن بالا را مناظره کرد، همچنین این سیستم و دوربین می تواند تصاویر فضاهای چند متری را نیز قابل پوشش قرار دهد.

از دیگر قابلیت های دوربین مداربسته داهوا، می توان به قابلیت اعلام هشدار آن اشاره کرد، در سیستم این دوربین می توان محدوده های خاصی را مشخص کرد تا از ورود افراد ناشناخته به آنجا جلوگیری شود و در صورت ورود آنها سیستم هشدار به کار بیفتد.

البته بهتر است این قابلیت با سیستم تشخیص چهره ترکیب شود تا مدام سیستم هشدار به صدا در نیاید و برای افراد آشنا مشکلی ایجاد نکند.


Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *