همه چیز در مورد Microblading ، بگذارید ابروهای شما صحبت کنند!

چگونه شکل را تصمیم می گیرید ، آیا سبک های مختلفی وجود دارد؟

ترکیب و شکل دادن به رنگ ها در روزی انجام می شود که ابروها با دقت و دقت اندازه گیری و کشیده می شوند. برای دستیابی به طبیعی ترین نتیجه ظاهری توصیه می شود از قاب طبیعی ابرو و سایر ویژگی های صورت پیروی کنید. ما هنگام ترسیم نقاشی به بهترین شکل چشم های شما ، از تجربیات گسترده خود استفاده خواهیم کرد و ایده های شخصی شما را با تجربه حرفه ای خود ترکیب خواهیم کرد. فرآیند میکروبلیدینگ فقط زمانی شروع می شود که کاملاً خوشحال باشید.

چه مدت اثر ادامه دارد؟ و چه مراقبتی برای پست ها لازم است؟

میکروبلیدینگ یک درمان نیمه دائمی است ، بنابراین تماس منظم هر 12-18 ماه یکبار توصیه می شود. مراقبت های بعد از مراقبت در واقع فقط در طول دوره درمان اعمال می شود. دو تا پنج روز پس از آن ممکن است حساسیت ، قرمزی ، پوسته پوسته شدن ، خشکی یا خارش داشته باشید ، بنابراین رعایت دقیق پروتکل حداقل در هفته اول بعد از عمل بسیار مهم است. مانند زیر خال کوبی ، باید ناحیه را تمیز ، مرطوب و پوشیده از پماد نگه دارید.

آیا عوارض جانبی یا آلرژی احتمالی وجود دارد؟

واکنش های آلرژیک بسیار نادر است و با اولین آزمایش پوستی مشورت ، احتمال آن رد می شود. اگر از پست ها به درستی مراقبت کنید و اجازه دهید روند بهبودی پیش برود ، کار باید طبق برنامه پیش برود ، اما برخی فعالیت ها وجود دارد که باید حداقل به مدت هفت روز یا تا زمانی که ابروهای شما بهبود نیابد ، آنها را متوقف کنید. شما نباید از آرایش استفاده کنید ، صورت خود را در معرض گرمای شدید یا سرما ، بخار یا اشعه ماورا بنفش قرار دهید و مطمئن شوید که ناحیه را خراشیده ، انتخاب یا مالش نمی دهید ، زیرا ممکن است منجر به عفونت یا زخم شود که می تواند رنگدانه و سرب را از بین ببرد به لکه ناهموار ، تضعیف نتایج.

برای آماده شدن برای یک جلسه چه کاری باید انجام دهید و هزینه آن چقدر است؟

توصیه می شود یک یا دو هفته قبل از اجتناب از اپیلاسیون ، کندن ، الکترولیز و سایر اقدامات آرایشی مانند بوتاکس یا تزریقات دیگر استفاده شود. 48 ساعت قبل از جلسه خود نباید الکل ، ایبوپروفن ، آسپرین ، قهوه ، نیاسین و ویتامین E مصرف کنید و سعی کنید برای پنج روز آینده که ممکن است احساس حساسیت کنید ، اجتماعات اجتماعی را برنامه ریزی نکنید. قیمت Brow Ambitions Microblading 350 یورو است که شامل یک پیگیری بعدی است. اگر س additionalال یا نگرانی دیگری دارید ، حتماً آنها را با تکنسین خود در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *