هنر عکاسی از هتل ، با بازی وین چسان

درمان سلطنتی

ما با دانستن اینکه این تنها راه دستیابی به هفت صحنه مورد نیاز در روز است ، یک روز کامل پیش تولید را در هر مکان برنامه ریزی کردیم. دهه ها تجربه و نگرش دوستانه من به روشی که می توانم داشته باشم ، به هر تولیدی کمک زیادی می کند ، اما برای کار موثر باید تمام جزئیات هماهنگ شود.
ما کل هتل را گشتیم ، با تأیید مجدد یا بهبود لیست عکس ها ، اتاق های خاص و زاویه دوربین را انتخاب کردیم. بسته به نور و در دسترس بودن ، هر کدام را برای بهترین چارچوب زمان بندی کرده و برنامه های دقیق را چاپ می کنیم.

پس از بررسی طرح با کارکنان هتل و مدل ها ، ما آماده “راک اند رول” بودیم. از آنجا که فقط سه روز در هر مکان بودیم ، هر روز پیش تولید را تمام کردیم و اولین صحنه را در گرگ و میش کوتاه اما جادویی فیلمبرداری کردیم.

طی یک روز و نیم دیگر ، لیست هماهنگی فیلمبرداری را با هماهنگی استفاده مشترک از فضاها و مدلها با تیم فیلمبرداری تکمیل کردیم. این اولین عکسبرداری با هم کاملاً موفقیت آمیز بود و به طور مناسب با یک شام متحد جشن گرفت “خوشبختانه” ، پروازهای برگشت ما دوباره برنامه ریزی شد و یک روز تعطیل غیرمنتظره را برای کاوش در این کشور کوچک اما خیره کننده فراهم کرد.

در ماربلا برای آب و هوای گرم و چسبناک دوباره بسته بندی کردیم. بعدی دبی بود و مستقیم به سیشل ، جایی که ما یک روز قبل از اینکه مشتریان “تعطیلات عید پاک” به هتل ها سرازیر شوند ، کار را تمام می کردیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *