وقت HD است

خط DVR های ترکیبی Hybix ابزار قدرتمندی در جنگ با مدل های قیمت گذاری با عملکرد پایین هستند که بازار را تحت فشار قرار داده اند. با استفاده از این راه حل عالی می توانید توجه مشتریان خود را جلب کرده و فروش بیشتری را ببندید!

برنامه تلفن های هوشمند سری Hybix® به طور خودکار با هر یک از درخواست های شما تنظیم می شود. با افزایش اندازه تصویر دوربین مورد نظر ، سیستم به طور خودکار به جریان اصلی می رود که افزایش می یابد. کیفیت در حالی که جریان مداوم داده ها را حفظ می کند. پخش به لطف نمایش تقویم نسیمی است که بر اساس داده های ثبت شده و یک نوار زمان کشیدن سریع برای دسترسی سریع به فیدهای شما بازخورد ارائه می دهد. صفحه پخش چند کانال بلافاصله تمام کانالهای موجود را بارگیری می کند (حداکثر 16 کانال) ، به کاربر اجازه می دهد حرکت و رویدادها را تعیین کند. یک دستور مقیاس گذاری برای دیدن جزئیات جزئیات یکپارچه شده است.

از اینکه وقت خود را برای مرور وب سایت خود اختصاص دادید متشکریم به عنوان یک صاحب خانه ، در محافظت از خانه و خانواده خود عاقل باشید. ما در CCTV Core دارای EYE برای نظارت هستیم و در اینجا هستیم تا در زمینه نیازهای سیستم امنیتی به شما کمک کنیم.
برای فهمیدن،

تیم اصلی برای دوربین مداربسته

بیشتر فنی امنیت مقالات آموزشی-صفحات

اگر این مقاله را دوست داشتید ، می توانید از آنها لذت ببرید.

این پست در هیچ رده ای نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *