پروژه های سرمایه گذاری جدید هتل ماربلا برای آینده

Don Miguel Club Med، Marbella

اگرچه بازسازی در هتل نمادین Don Miguel در پاسخ به بحران Covid-19 به تأخیر افتاده است ، اما اکنون در سایت 125،000 متر مربع ، جایی که صاحبان باشگاه های فرانسوی Med Med 72 میلیون یورو برای ایجاد یک شیک و مدرن سرمایه گذاری می کنند ، دوباره در حال افزایش است. هتل نزدیک به مرکز ماربلا و سواحل است.

<هیلتون ، پورتو بانوس

در همین حال ، گروه هیلتون به دنبال افزودن یک هتل جدید با مارک کنراد – 134 میلیون یورو – اولین بار در کشور – و یک مرکز نمایشگاهی جدید به منظره پورتو بانوس در پروژه ای معروف به کنراد کوستا دل سول است. این هتل لوکس با 194 اتاق حضور هتل هیلتون آمریکایی را در منطقه تقویت می کند.

پروژه های توصیف شده از پشتیبانی کامل مقامات محلی و جونتای اندلس ، که در حال پردازش برنامه برای برنامه ریزی با سرعت غیرمعمول با نرخ غیرمعمول به عنوان بخشی از تمایل به حذف همه موانع مشترک سرمایه گذاری در این قسمت از جهان است ، برخوردار هستند. . موقعیت دولت منطقه تعجب آور نیست ، زیرا در بین آنها پروژه های فوق باعث ایجاد بیش از 2000 شغل مستقیم می شود و به طور قابل توجهی به تحریک اقتصاد محلی کمک می کند. از آنجا که تمرکز اصلی بر روی پرتاب های عملیاتی برای فصل های تابستان 2022 و 2023 است ، به همان اندازه ضربه مهمی را در اختیار دیگران قرار می دهد ، زیرا اطمینان نشان داده شده توسط این گروه های بین المللی از سرمایه گذاران در Costa del Sol تأیید اطمینان خاطر ایمان به آینده آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *