چرا امنیت یکپارچه بهترین سرمایه گذاری است که می توانید انجام دهید

آخرین ارسال های اندی اشنادارل (همه را ببین)

سیستم های امنیتی با توجه به تهدیدهای جدید در حال تکامل هستند. مشاغل همیشه در تلاشند تهدیدات احتمالی را که می تواند کارکنان و مشتریان را در معرض خطر قرار دهد و همچنین وقفه های طولانی مدت در انجام امور روزمره را پیش بینی کنند. شرکت های دارای قرارداد دولتی یا نظامی قبل از اینکه حتی بتوانند محصولات یا خدمات خود را شروع کنند باید حداقل شرایط امنیتی را رعایت کنند. در اینجا چهار پیشرفت امنیتی موجود آورده شده است که مشاغل از آنها برای جلو ماندن از بازی استفاده می کنند.

بیومتریک

کنترل دسترسی قبلاً چیزی بیش از درب قفل شده نبود. سپس هشدارها برای هشدار در مورد ورود غیرقانونی به مناطق غیر مجاز اضافه شده است ، اما گزارش ترافیک کمی مجاز است. مناطق حساس ، که نیاز به گزارش دسترسی روزانه کامل دارند ، به خوبی با دستگاه های بیومتریک ارائه می شوند که می توانند تشخیص دهند چه کسی و در چه زمانی وارد یک منطقه حفاظت شده می شود و از آن خارج می شود. داده های بیومتریک می تواند به سادگی خواننده اثر انگشت سرور کامپیوتر تا خوانندگان پیشرفته شبکیه ، اسکنرهای دستی و تشخیص صدا باشد.

دسترسی بازدید کننده

هنوز هم کنترل دسترسی بازدیدکنندگان برای بسیاری از مشاغل دشوار است. رویکرد سنتی افزودن پرسنل امنیتی برای نظارت و کنترل بازدیدکنندگان گران است اما هنوز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. گزینه های مدرن ردیابی بازدید کننده دیجیتال می توانند به سادگی نشان های شناسایی بازدید کننده ، تا نرم افزار سطح بالای تشخیص چهره که توسط کازینوها و شرکت های دیگر استفاده می شود ، ساده باشند. دسترسی کنترل شده بازدید کننده یک ضرورت مطلق در محیط هایی است که دارای مناطق عمومی ، نیمه خصوصی و کنترل شده مانند بیمارستان ها است. بیمارستان ممکن است یک کافه تریا یا اتاق ناهار خوری داشته باشد که به طور کامل برای عموم آزاد است ، اتاق های بیمار که فقط دوستان و خانواده در آنها مجاز هستند و مناطق کودکان که دسترسی به نوزادان به والدین و کارکنان خاص بیمارستان محدود شده است.

پیشگیری از ضرر

جمع شدگی ناشی از سرقت خرده فروشی ورطه فروشگاه های همه جا است. سرقت فروشگاه ها جسورانه تر و معقول تر می شوند و فروشگاه ها باید نه تنها به منظور کاهش جمع شدن ، بلکه به مجرمین درگیر در این تجارت پیام دهند که فروشگاه های آنها بیش از حد در معرض خطر سرقت قرار دارند. خرده فروشان بزرگتر ممکن است شامل تشخیص چهره باشند تا بدانند خرده فروشان قبلی در حال ورود به فروشگاه های خود هستند. برچسب های امنیتی کالای خرده فروشی از برچسب هایی که باید روی هر محصول زده می شد به آنهایی که در محل تولید جاسازی شده بودند ، مانند برچسب های ایمنی در کفش ، تکامل یافتند.

دوربین های مدار بسته IP

نظارت تصویری مقرون به صرفه یک جهش گسترده در امنیت تجارت بود. با این حال ، این فقط به مشاهده در محل محدود شد. دوربین ها و سیستم های پروتکل اینترنت DVR اکنون امکان مشاهده از راه دور توسط هر شخص مجاز که دارای رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند و دسترسی به اینترنت است را می دهد. دوربین ها می توانند به طور کامل از جهت تغییر جهت ، کج شدن و بزرگنمایی کنترل شوند. دوربین های مداربسته مدرن دیجیتال می توانند از اپتیک با کیفیتی نیز برخوردار باشند ، به قدری واضح است که نه تنها دست صندوقداران قابل کنترل است ، بلکه شماره سریال های جداگانه پول نیز قابل کنترل است. جدیدترین سیستم های DVR می توانند فیلم های یک ساله را از چندین دوربین ضبط کنند و ضبط فوری و دسترسی آسان به آن را در هر ثانیه فراهم کنند.

ارائه دهندگان بیمه و همچنین مشتریان دولتی و نظامی تنها کسانی نیستند که انتظار می رود مشاغل مربوط به سیستم های پیشرفته امنیتی بازی خود را بهبود ببخشند. مشتریان و بازدیدکنندگان برای ایجاد امنیت در سیستم های امنیتی برای محافظت از آنها در برابر مالکیت ، جرایم شخصی و خشن هنگام بازدید از مشاغل ، تلاش می کنند. لازم نیست هر مشاغل هر گزینه امنیتی جدیدی را بپذیرند ، اما لازم است آنهایی را داشته باشند که در صنعت خود استاندارد باشند. هزینه های اجرای قانون می تواند با جلوگیری از طرح یک دادخواست بزرگ جبران شود.

برای راه حل های فراتر از فناوری

Beyond Tech Solutions که در سال 2010 تاسیس شد ، خلا in امنیتی ، نظارتی و ارتباطی را در کالیفرنیا پر می کند. ما در نصب و نگهداری سیستم های امنیتی از جمله دوربین ها ، کنترل دسترسی ، تشخیص نفوذ ، محافظت از محیط و ارتباطات تخصص داریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *