چرا دوربین IP من هنوز به صورت آفلاین کار می کند؟

بنابراین تنها چیزی که فکر می کردید 24/7 با قطعی کاملا صفر کار کند ، فقط تصمیم گرفتید نگران نباشید.

قبل از اینکه دوربین IP به ظاهر معیوب خود را از پنجره به بیرون پرتاب کنید ، در اینجا چند مورد آورده شده است که ممکن است بخواهید ابتدا بررسی کنید. زیرا می دانید که خانواده VueVille مقرون به صرفه هستند و هیچ چیز در سطل آشغال قرار نمی گیرد مگر اینکه خوب و واقعاً بهبود یابد!

چرا دوربین IP من به صورت آفلاین / قطع ارتباط ادامه می دهد؟

بنابراین واضح ترین دلیل ممکن است صرفاً پایان یافتن زمان فقرا باشد. بسیاری از دستگاه های الکترونیکی فقط یک روز نمی میرند. بلکه آنها با یک مرگ آهسته دردناک می کشند ، آن را بیرون می کشند و بر ناامیدی شما می افزایند. روترهای بی سیم یک مثال عالی است. بعضی از دوربین های IP فقط همین هستند. اما قبل از اینکه به این نتیجه برسیم ، در اینجا چند مورد برای بررسی وجود دارد.

 1. قدرت بی سیم دوربین خود را بررسی کنید
  اگر دوربین IP شما بی سیم است ، احتمالاً فاصله زیادی با روتر Wi-Fi شما ندارد. چند کار وجود دارد که می توانید برای بهبود اتصال Wi-Fi دوربین خود انجام دهید. در صورت امکان دوربین را به روتر نزدیک کنید یا روتر را به دوربین نزدیک کنید. اگر این گزینه نیست ، مطمئن شوید که دوربین شما از یک شبکه 2.4 گیگاهرتزی استفاده می کند که برد آن بهتر است.

  اگر با این کار مشکلات اتصال برطرف شد ، باید قدرت Wi-Fi را به جای دوربین خود بهبود بخشید. با استفاده از سیم داخلی Wi-Fi مانند این مدل TP-Link می توانید به این مهم دست پیدا کنید یا گزینه های شبکه Wi-Fi مانند Google Wi-Fi را جستجو کنید.

  هنوز شادی ندارید؟ اگر دوربین پورت اترنت (RJ-45) دارد ، موقتاً آن را مستقیماً با استفاده از کابل LAN به روتر خود وصل کنید. اگر با این کار مشکلات اتصال برطرف شود ، Wi-Fi دوربین شما از بین می رود. بله ، ممکن است اتفاق بیفتد! این برای یکی از دوربین های IP بی سیم قدیمی من اتفاق افتاده است ، اما اتصال شبکه سیمی هنوز کار می کند.

 2. سرعت بارگذاری باند پهن منزل شما چقدر سریع است؟
  اگر دوربین های IP خود را از راه دور مشاهده کنید ، دو نکته اساسی است: سرعت بارگذاری باند پهن منزل و سرعت بارگیری دستگاه مشاهده. اکثر اتصالات باند پهن خانگی متقارن نیستند – سرعت بارگیری خوبی دارند اما سرعت بارگیری کمی دارند. هنگامی که دوربین شما فیلم را در زمان واقعی پخش می کند ، عموماً از پهنای باند برای بارگذاری اتصال باند پهن منزل شما استفاده می کند.

  بنابراین اطمینان حاصل کنید که یک جریان با کیفیت پایین را تماشا می کنید (می توانید این مورد را در نرم افزار مشاهده دوربین IP انتخاب کنید) و در صورت کم بودن سرعت پهنای باند خود را در خانه ارتقا دهید. می توانید سرعت بارگذاری را در اینجا بررسی کنید و اگر کمتر از 1 مگابیت در ثانیه باشد ، باید ارتقا دهید!

  در اینجا سرعت باند پهن منزل وجود دارد – که می گویم سرعت آن به اندازه کافی سریع است!
  چرا دوربین IP من به صورت آفلاین کار می کند - نتیجه سرعت بارگذاری - VueVille

 3. آیا دوربین شما از جدیدترین سیستم عامل است؟
  بیشتر ما در مورد به روز نگه داشتن دستگاه های خود با جدیدترین سیستم عامل تنبل هستیم. این امر خصوصاً در مورد دستگاههایی مانند دوربینهای IP کاملاً تنظیم شده و فراموش شده است. بعد از نصب اولین دوربین IP هایک ویژن ، بیش از 2 سال لمس نکردم. و حتی در آن صورت مجبور شدم وارد آن شوم زیرا می خواستم آن را تغییر جهت دهم.

  بنابراین حتماً سیستم عامل را به آخرین نسخه موجود ارتقا دهید و ببینید آیا مشکلات عملکرد کاهش می یابد یا خیر.

 4. آیا کابل های اترنت شما آسیب دیده است؟
  اگر از Power over Ethernet برای تأمین برق دوربین IP خود استفاده می کنید ، سعی کنید کابل Ethernet خود را جایگزین کنید. این مورد به ویژه در صورت استفاده از کابل اترنت دفن شده بسیار مهم است. خم شدن یا پیچ خوردگی در کابل می تواند به سیم کشی داخل آن آسیب برساند.

  اگر این مشکلی است ، حتماً کابل ها را با کابل های تدفین اترنت جایگزین کنید.

 5. تجهیزات شبکه خود را بررسی کنید
  روتر و سایر تجهیزات شبکه ای که در شبکه خانگی استفاده می کنید چقدر خوب است؟ بارزترین مجرمان روتر Wi-Fi ، سوئیچ های شبکه و سوئیچ های PoE شما هستند. برای شناسایی هر گونه محصول معیوب ، هرگونه تجهیزات را از مسیر بین دوربین IP و روتر Wi-Fi خود بردارید.
 6. آیا منبع تغذیه دوربین IP به درستی کار می کند؟
  اگر از PoE استفاده نکنید ، این اغلب یک عامل نادیده گرفته می شود. اکثر دوربین های IP با ولتاژ 12 ولت کار می کنند و بنابراین منبع تغذیه مورد استفاده یک ترانسفورماتور مرحله ای است. ترانسفورماتورهای برق ارزان تر احتمالاً بیش از چند سال دوام ندارند و ممکن است نیاز به تعویض داشته باشند.

آیا هیچ یک از نکات فوق به درد شما می خورد؟ یا چگونه تأیید کردید که دوربین IP شما خوب است و واقعا سطل را لگد زده است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

بنابراین اگر هیچ یک از نکات بالا جواب نداد؟ خوب ، متاسفم که می گویم این احتمالاً پایان خط دوربین IP شما است. دوربین IP که به صورت دوره ای کار می کند مانند قفل در است که فقط نیمی از زمان کار می کند. بلا استفاده. زمان آن فرا رسیده است که لیست توصیه شده دوربین های IP برای استفاده در محیط داخلی یا فضای باز را در آن قرار دهیم!

با ارسال محتوای جدید ، اعلان دریافت می کنم

به 131 طرفدار دیگر VueVille بپیوندید! نگران نباشید ، من هم از اسپم متنفرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *