چرا همراهی با فناوری نظارت بر امنیت مهم است؟

گزارش کاربر هسته دوربین مدار بسته “EYE برای نظارت”

فناوری در هر کاری که انجام می دهیم بر زندگی روزمره ما تأثیر می گذارد. استفاده از فناوری زمان مورد نیاز برای انجام کارهای روزمره را کاهش می دهد. صرف نظر از اینکه در کدام صنعت فعالیت داشته باشید ، به طور مداوم با یک دستگاه فنی در تماس هستید. ما خوشحالیم که هر روز دسترسی سریع به اطلاعاتی داریم که می تواند با لمس یک دکمه ذخیره ، ارسال و کپی شود. صنعت فناوری پیشرفته به طور مداوم در حال پیشرفت است ، جایی که ما می توانیم با استفاده از تلفن های همراه ، رایانه ها ، لپ تاپ ها ، تبلت ها و وسایل نقلیه این مورد را کشف کنیم.

آنچه ما هنگام استفاده از این فناوری مدرن بیشترین اهمیت را می یابیم توانایی برقراری تماس مداوم با خانواده است. در طول روز ما از دستگاه های تلفن همراه خود برای گپ زدن ، ارسال پیام کوتاه و مشاهده لحظه به لحظه عزیزانمان استفاده می کنیم. دنیای مجازی چنین سهولتی را در زندگی ما به ارمغان می آورد ، جایی که ما فرصت های بیشتری برای استفاده از این فن آوری به طرق مختلف داریم. با هم نظارت و برقراری ارتباط با خانواده ما ایده خوبی برای نظارت دقیق بر ایمنی خانه شما است. “چرا مهم است که یک سیستم نظارت بر امنیت خانه داشته باشیم؟” آنچه که ما برای رسیدن به آن در زندگی و کار سخت با خانواده تلاش می کنیم خانه و وسایل ما است.

اگر می خواهید برای نظارت بر خانه و عزیزان خود احساس امنیت کنید ، نصب یک سیستم ضبط دوربین نظارت HD-SDI می تواند این کار را برای شما انجام دهد. قرار دادن گلوله های با وضوح بالا یا دوربین های گنبدی در اطراف محیط خارج از منزل ، دید قابل مشاهده را در مکان مورد نیاز شما ایجاد می کند. هر دو دوربین SDI ثابت و واری فوکوس می توانند از نظر استراتژیک قرار بگیرند تا از ورودی ها مانند درب ورودی ، دروازه یا گاراژ عکس های پرسپکتیو به شما ارائه دهند. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که باید ورودی های عقب را کنترل کرد تا از خانه شما محافظت بهتر شود. هنگامی که سیستم و دوربین های کامل خود را نصب کردید ، این فرصت را دارید که به راحتی و در 24 ساعت شبانه روز خانه خود را در نوک انگشتان خود مشاهده کنید. با استفاده از رایانه لوحی ، رایانه لوحی ، iPhone یا برنامه Android خود می توانید از طریق اینترنت در هر زمان و هر مکان مشاهده همزمان داشته باشید. فعالیت مجرمانه تهدیدی همیشگی در جوامع ما است. قبل از رسیدن به صحنه آستانه ، از آخرین فناوری امنیتی ما به نفع خود استفاده کنید و آرامش خاطر خود را تضمین کنید.

در هنگام ایمن سازی منزل باید همیشه اقدامات احتیاطی ایمنی اضافی در نظر گرفته شود. حتماً تمام درها ، پنجره ها ، دروازه ها و گاراژها را قفل کنید. اگر تا عصر در خانه نیستید ، تنظیم یک تایمر روشنایی داخلی می تواند به ایجاد این تصور که کسی خانه را اشغال کرده است کمک کند. سرانجام ، نصب چراغ های بیرونی یا چراغ راهنمایی می تواند مهاجمان را از نزدیک شدن به ملک شما منصرف کند.

از اینکه وقت خود را برای مرور وب سایت خود اختصاص دادید متشکریم به عنوان یک صاحب خانه ، باید از شما محافظت شود. برای دریافت آخرین DVR ها ، دوربین ها و لوازم جانبی HD-SDI ما امروز با دوربین مدار بسته تماس بگیرید. ما در اینجا در هسته دوربین مدار بسته “EYE” خود را برای تماشا داریم و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم!

در دسترس شما،

تیم اصلی برای دوربین مداربسته

بیشتر فنی امنیت مقالات آموزشی-صفحات

اگر این مقاله را دوست داشتید ، می توانید از آنها لذت ببرید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *