چه قوانینی برای محافظت از اموال شما وجود دارد

بحث در مورد حفاظت از اموال در این ماه پس از آن آغاز شد که یک مستمری بگیر مسن یک متجاوز را در خانه خود با چاقو کشت و کشت. ریچارد آزبورن بروکس ، 78 ساله ، ساعات اولیه چهارشنبه 4 مرد را در خانه خود پیدا کردشماآوریل ، یکی از آنها ادعا می کند که OAP را با پیچ گوشتی تهدید کرده است. در درگیری بعدی ، آزبورن بروکس مردی را که بعداً هنری وینسنت 37 ساله شناخته شد ، مظنون به تحقیقات در حال انجام دیگر سرقت ، با ضربات چاقو کشت و کشت.

آزبورن بروکس در ابتدا به جرم قتل قتل ، با واکنش خشن همسایگانش و ایجاد یک بحث ملی درباره حقوق و اشتباهات در محافظت از دارایی شما در برابر متجاوزان دستگیر شد. اگر اخلاق را کنار بگذاریم ، دقیقاً نتایج قانونی چنین وضعیتی چیست؟ ما امیدواریم که این س andالات و جوابها باید نامه قانون را روشن کند ، وقتی که صحبت از محافظت از خود ، عزیزان و خانه در برابر تهدید کیفری می شود.

  • آیا به دلیل استفاده از زور علیه متجاوز تحت پیگرد قانونی قرار خواهم گرفت؟

قوانین انگلیس حکم می کند که هر شهروند مجاز است برای محافظت از خود و دیگران ، دستگیری یک شهروند یا جلوگیری از ارتکاب جرم از نیروی معقول استفاده کند.

  • قانون چگونه “نیروی معقول” را تعریف کرده است؟

آنچه که نیروی معقول و منطقی در نظر گرفته می شود بسته به شرایط فردی یک وضعیت متفاوت است و هیچ تعریف سخت و سریعی از این اصطلاح وجود ندارد. با این حال ، اگر صمیمانه اعتقاد دارید نیرویی که به کار برده اید در شرایط لازم است ، قانون باید از شما در زیر محافظت کند.

  • قانون چگونه “نیروی نامتناسب” را تعریف کرده است؟

نیروی نامتناسب را می توان آن دسته از اقداماتی تعریف کرد که ممکن است در میانه لحظه ضروری به نظر برسند ، اما با استفاده از نگاه اکنون زائد و غیر منطقی به نظر می رسند. با این حال ، اگر بتوانید ثابت کنید که اقدام در آن زمان ضروری به نظر می رسید ، معمولاً کمک هزینه ای پرداخت می شود. توجه داشته باشید: نیروی نامتناسب وقتی قابل دفاع باشد که از جان انسان دفاع کند اما از مال خود دفاع نکند.

  • قانون چگونه “نیروی کاملاً نامتناسب” را تعریف کرده است؟

اگر در صورت عدم نیاز به دفاع از خود به استفاده از زور (ضربه ، ضربه یا حمله دیگر) ادامه دهید (به عنوان مثال ، اگر فرد متجاوز بیهوش شده باشد یا مقاومت خود را متوقف كرده باشد) ، این بسیار نامتناسب و متناقض قانون تلقی خواهد شد.

  • آیا می توانم پیشگیری کنم یا باید منتظر بمانم تا متجاوز به من حمله کند؟

وقتی از امنیت خود و دیگران در خانه خود می ترسید ، لازم نیست منتظر حمله باشید. نیروی مقدماتی مقدماتی حلال تلقی می شود.

  • اگر متجاوز بمیرد چه؟

اگر در روند دفاع از خود یا دیگران به طور تصادفی یک متجاوز را بکشید ، این خلاف قانون نیست. از طرف دیگر ، استفاده از نیروی نامتناسب ، که به مرگ مجرم ختم می شود ، می تواند منجر به پیگرد کیفری شود – بنابراین این مورد به صورت موردی تعیین می شود.

از بدترین حالت جلوگیری کنید – دوربین مدار بسته را نصب کنید

احتمالاً هرگز فکر خوبی نیست که یک متخلف را در یک نبرد شرکت کنید ، زیرا زندگی انسان بسیار ارزشمندتر از داشته های مادی است و همیشه این احتمال وجود دارد که همه چیز پس از واقعه رشد مثبتی نداشته باشد. بدین ترتیب ، بهترین راه پیشگیری از سرقت است. این امر می تواند با نصب یک سیستم نظارت تصویری پیشرفته که می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده و یک منبع شواهد در یک بسته تمیز عمل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد امکان حفاظت از خانه یا محل کار خود در منطقه ساوتند در دریا ، چرا با Assured Security Solutions تماس نمی گیرید؟ ما سالها تجربه نصب بسته های درجه یک امنیت خانه را داریم و می توانیم بدون تعهد قبل از اقدام به بررسی رایگان املاک شما بپردازیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *