چگونه هشدارهای امنیتی به مبارزه با جرم کمک می کنند

مبارزه با جرایم تجاری و خانگی با کمک فناوری مدرن در حال آسان شدن است ، اما سارقان هنوز هم به طرز باورنکردنی جنایتکاران هوشیار و فرصت طلب هستند. اما این فقط اختلالات نیست که کسب و کارها باید در انگلیس نگران شوند ، با افزایش موارد رفتار ضد اجتماعی و تهدید به حملات تروریستی.

تعدادی از اقدامات امنیتی وجود دارد که صاحبان خانه و صاحبان مشاغل می توانند برای ایجاد احساس امنیت در خانواده و مشتریان خود در نظر بگیرند. هشدارهای امنیتی قابل مشاهده می تواند بازدارنده مجرمان باشد که به دنبال کار آسان هستند – و برخی از سیستم ها همچنین می توانند به شناسایی مظنونان و اطمینان از پیگرد قانونی آنها برای جرم کمک کنند.

بعضی از مناطق می توانند به “نقطه جرم و جنایت” تبدیل شوند که اگر صاحب یک ملک یا مشاغل در آنجا باشید ، خبر خوبی نیست. این شما و بقیه افراد جامعه هستید که می توانند امنیت را افزایش دهند و آن را به مکانی امن برای زندگی تبدیل کنند. در اینجا برخی از سیستم های امنیتی وجود دارد که باید در مبارزه با جرم در نظر بگیرید.

هشدارهای متخلف

بیشتر سازمان های پیشگیری از جرم و نیروهای پلیس استفاده از دزدگیرها را برای جلوگیری از سرقت ترغیب می کنند. بعضی اوقات شرط بیمه نامه شما داشتن یک بیمه نامه است. اگر در خیابان زندگی می کنید و در تعدادی از خانه ها زنگ خطر برای متجاوزان دیده می شود ، در صورت عدم وجود سیستم هشدار واضح ، خانه شما بیشتر مورد هدف قرار می گیرد. اگر هشدار متجاوز در همه ویژگی ها نصب شده باشد ، می توانید مجرمان را به کلی از منطقه خارج کنید.

اگر هشدار متجاوز مجرم را از ورود منصرف نمی کند ، باید مطمئن شوید که سرقت زیاد راحت نیست. در اثر نفوذ بلافاصله عموم مردم تغییر خواهند کرد و این باعث می شود مجرم از دستگیری آسیب پذیرتر باشد.

سیستم های نظارتی

با کاهش هزینه نصب ، استفاده از سیستم های نظارت تصویری در هر دو واحد تجاری خانگی و تجاری در حال گسترش است. افراد معمولاً در حضور دوربین های مداربسته کمتر مرتکب جرم می شوند ، زیرا این امر احتمال گرفتار شدن آنها را افزایش می دهد. تصاویر دوربین مداربسته اغلب در مواردی به عنوان مدرک محکم برای شناسایی و پیگرد قانونی مظنونان استفاده می شود.

سیستم های نظارت تصویری در مناطقی مفید است که علاوه بر سرقت ، ممکن است یک دارایی مورد تعدادی مجرمانه قرار گیرد. به عنوان مثال ، از سرقت مغازه می توان برای اسکان کارمندان استفاده کرد یا به کاهش جرایم خشن در خارج از بارها و بارها کمک کرد. دوربین های مدار بسته در خارج از خانه نیز می توانند تصاویری از سرقت اتومبیل ایجاد کنند که می توانید آنها را به پلیس گزارش دهید.
اگر می خواهید احتمال جرم در دارایی خود را کاهش دهید ، امروز درباره نصب ویژگی های امنیتی مدرن با ما صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *