کدام دوربین امنیتی داخلی بهترین است؟

وقتی نوبت به انتخاب دوربین امنیتی داخلی برای محافظت از خانه یا محل کارتان می رسد ، تشخیص اینکه کدام گزینه برای نیازهای شما مناسب است ، دشوار است. دوربین های متنوعی در بازار وجود دارد که هرکدام امتیازات فروش و مزایای خاص خود را دارند. به عبارت ساده ، هیچ دوربین جهانی وجود ندارد که از همه دوربین های دیگر بهتر باشد ، زیرا دوربین مناسب ملک شما به شرایط خاص شما بستگی دارد.

با گفتن این جمله ، همیشه بهتر است با حداکثر اطلاعات تصمیم گیری شود. در اینجا دوربین های مختلف موجود ، همراه با امتیازات و مزایای فروش فردی آنها وجود دارد:

  • دوربین های استاتیک همانطور که از نام آن پیداست ، این دوربین ها نمی توانند حرکت کنند و می توانند فقط روی یک نقطه تمرکز کنند. بهترین استفاده برای استفاده در مناطق محدود.
  • دوربین های PTZ. بنابراین برای توانایی حرکت ، شیب و بزرگنمایی دوربین ، حرکت PTZ می تواند از راه دور از اتاق کنترل کنترل شود. اگرچه آنها به اندازه دوربین های استاتیک پوشش جامعی را ارائه نمی دهند ، اما می توانند مقرون به صرفه تر باشند.
  • دوربین های گنبدی. این دوربین با نام گنبد متمایز دوربین نامگذاری شده است ، در هر دو نسخه استاتیک و PTZ موجود است و رایج ترین دوربین ها در بخش تجاری هستند.
  • دوربین های گلوله ای. نام آنها از یک کیس ضد آب و گلوله ای است که دوربین را احاطه کرده است. البته ، مقاومت در برابر آب و هوا در محیط های داخلی چندان مهم نیست ، بنابراین ممکن است برای استفاده در محیط های داخلی چندان جذاب نباشند.
  • دوربین های C-Mount. دوربین های C-Mount دارای لنزهای قابل تعویض هستند ، به این معنی که می توانید دوربین دیگری را نصب کنید که فاصله آن بیش از 40 فوت باشد ، یا اینکه به دوربین کوته بینانه بازگردید که می تواند جزئیات صورت را از فاصله نزدیکتر به وضوح انتخاب کند. برای استفاده در انبارهای بزرگ یا سایر فضاهای بزرگ مناسب است.
  • دوربین های مخفی / جاسوسی. با توانایی مبدل شدن به اشیا everyday روزمره مانند ترموستات ، ساعت و ردیاب دود ، برای ضبط بدون اطلاع مردم ایده آل هستند.
  • دوربین های ضد خراب. این دوربین ها بهترین مکان در مناطقی است که احتمالاً مورد هدف مجرمان و سارقین قرار می گیرد ، مانند یک تجارت معروف یا مکانهایی که پول در یک شب در محل ذخیره می شود.
  • دوربین های بی سیم. این دوربین ها سیگنال های خود را از طریق امواج رادیویی منتقل می کنند و خود را از نیاز به کابل های نامرتب و آزار دهنده رها می کنند. ایده آل برای استفاده در مکان های دور از دسترس و صعب العبور.

استفاده از دوربین امنیتی داخلی

فراتر از این پارامترها ، دوربین های امنیتی اغلب با ظرفیت هوشمند ارائه می شوند ، به این معنی که آنها می توانند با دستگاه های دیگر در خانه شما ارتباط برقرار کنند و پخش مستقیم از تلفن همراه شما را فراهم کنند. برخی از مزایای اصلی که هنگام انتخاب دوربین امنیتی باید در نظر گرفت شامل قابلیت های هوشمند ، دید در شب ، میکروفون های دو طرفه و فضای ذخیره سازی ابر فراوان برای ایمن نگه داشتن عکس های شماست.

البته بسته به هدف دوربین مورد نظر ، ممکن است نیازی به همه یا برخی از این مزایا نداشته باشید. اگر مطمئن نیستید وضعیت شما چه سطح امنیتی را تضمین می کند و نوع دوربین مناسب برای پاسخگویی به نیازهای شماست ، با یکی از متخصصان دوست ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که از طریق قابلیت های شما به شما بگوییم. ما امیدواریم که از تو خبری بشنویم!


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *