کنترل دسترسی (مزایای موجود در مشاغل کوچک)

کنترل دسترسی چیست؟ چرا این امر خصوصاً برای افرادی که مشاغل کوچکی دارند بسیار مهم است؟ کنترل دسترسی دقیقاً همان صدایی است که به شما می دهد: به شما امکان می دهد چه کسی به درب دسترسی داشته باشد را کنترل کنید. این می تواند به سادگی یک درب مستقل با صفحه کلید عددی یا پایدار به عنوان یک سیستم امنیتی کاملاً یکپارچه با درهای قفل شده و کنترل کننده های IP متصل به نظارت تصویری ، داخلی و سیستم های امنیتی از راه دور باشد. ما طیف کاملی از گزینه های کنترل دسترسی را ارائه می دهیم ، اما کدام یک برای شما و تجارت کوچک شما مناسب است؟ در اینجا برخی از اطلاعات برای کمک به شما در شروع فرمول سازی این راه حل و در نهایت به روزرسانی سیستم امنیتی خود آورده شده است.

امنیت دیجیتالی

در پایان روز کاری ، تجارت خود را تعطیل می کنید و انتظار دارید که وقتی این در را دوباره باز می کنید ، همه چیز مثل گذشته خواهد بود. روزهای قفل کردن در و دور شدن از خانه گذشته است. کنترل دسترسی فراتر از قابلیت های قفل و کلید برای محافظت از مشاغلی است که برای آن بسیار سخت کار کرده اید. در حالی که سارقان و خرابکاران احتمالی می توانند بیشتر قفل ها را بگیرند (یا حتی گاهی اوقات آنها را باز کنند) ، قفل دیجیتال فیزیکی نیست و بنابراین در برابر برداشتن آسیب پذیر نیست.

تغییر آسان

اگر کسی نسخه خود را از کلید گم کند ، شما باید سردرد را تغییر دهید و کل قفل خود را تغییر دهید ، به همان تعداد که نیاز دارید کپی کنید ، مطمئن شوید که هیچ کس به اشتباه کلیدهای قدیمی را روشن نمی کند … لیست ادامه دارد. با استفاده از صفحه کلید عددی ، وقتی قفل جدیدی می خواهید ، به راحتی گذرواژه را تغییر می دهید. برای تغییر سیگنال دیجیتال داخل خود از یک جاکلیدی استفاده کنید. این راحتی نه تنها در وقت شما صرفه جویی می کند ، بلکه اطمینان می دهد که هنگام تغییر “کلیدها” ، کاملاً از ابتدا شروع کرده و صفحه را حذف می کنید.

محافظت انطباقی و قابل تنظیم

سیستم های کنترل دسترسی همچنین با نیازهای مشاغل کوچک شما سازگار هستند. اگر درب منزل شما در محیط بیرونی باشد ، سیستم های ما می توانند در برابر آب و هوا مقاومت کنند. اگر مشاغل شما یک شرکت چند لایه است که باید سطح مختلفی از دسترسی به مکان های مختلف را داشته باشد (مانند یکی برای مشتریان ، دیگری برای مدیریت ارشد و غیره) ، ما می توانیم آن را تطبیق دهیم و یک راه حل گسسته ایجاد کنیم. اگر شما نیاز به ایجاد یک سیستم کنترل دسترسی ساده و آسان برای مغازه ها یا املاک مسکونی دارید ، از جمله در یک مجموعه از چند بلوک ، این سیستم نیز می تواند تهیه شود. سرانجام ، اگر در حال حاضر دوربین های نظارتی یا سایر سیستم های امنیتی دارید ، کنترل دسترسی می تواند به راحتی در این سیستم ادغام شود و حتی بهتر کار کند و امنیت شما را بیشتر کند. نیاز و وضعیت فعلی شما هر چه باشد ، کنترل دسترسی بسیار عالی است زیرا قابلیت انعطاف پذیری دارد و می تواند در هر فضایی جای بگیرد. این خبر خوبی برای کسانی است که قبلاً روی سیستمی سرمایه گذاری کرده اند و نمی خواهند این سرمایه گذاری را دور بیندازند و برای به دست آوردن آخرین امنیت از ابتدا شروع می کنند.

ردیف پایین

یک در نماد امنیت است و اغلب تنها مانع بین تجارت شما و دنیای خارج است. اگر وارد دنیای کنترل دسترسی نشده باشید ، تجارت کوچک شما می تواند در برابر نفوذهای ناخواسته آسیب پذیر باشد. بسته نگه داشتن درب بهترین اقدام پیشگیرانه در برابر این نفوذهای احتمالی است. سیستم های کنترل دسترسی همه جا هستند ، از ساختمانهای مسکونی گرفته تا مراکز خرید. آیا شما نباید یکی هم داشته باشید که کارساز باشد؟ به متخصصان نظارت مستقیم در فیلمبرداری با تجربه در اعتماد کنید امنیت شوالیه سیاه تا اطمینان حاصل کنید که درهای کسب و کار شما بسته می مانند تا زمانی که تصمیم بگیرید زمان باز شدن آنها است. برای ما بنویس که در info@blackknightsecurity.ca، یا با ما تماس بگیرید بدون شماره تلفن 1-855-618-0151 و به صورت محلی در 604-618-0151.

نشریه Access Access (مزایای موجود در تجارت کوچک) اولین بار در Black Knight Security ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *