کیت های اضطراری 101: چگونه باید برای همه چیز آماده باشیم


قبل از شروع ایجاد کیت اضطراری خود ، دو سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید:

  1. این کیت برای چه کسانی است؟
  2. چه نوع موارد اضطراری می تواند بر من تأثیر بگذارد؟

اولیندر نظر بگیرید که برای نگهداری کیت زنده ماندن به چند نفر (و حیوانات) نیاز دارید و نیازهای خاص آنها چیست. کیت اورژانس برای یک بزرگسال جوان و تنها متفاوت از کیت اورژانس برای خانواده ای با فرزندان خردسال یا زوج بزرگتر است.

دومینچه نوع شرایط اضطراری را انتظار دارید؟ اگر در کالیفرنیا زندگی می کنید ، زمین لرزه یا آتش سوزی امکان پذیر است. اگر در امتداد خط ساحلی زندگی می کنید ، ممکن است بخواهید برای طوفان یا سیل آماده شوید.

آیا معمولاً شرایط اضطراری نیاز به پناه دادن در محل (ماندن در خانه) دارد یا احتمالاً مجبور به تخلیه هستید؟ اگر فکر می کنید احتمال تخلیه وجود دارد ، می توانید یک کیت بقا قابل حمل ایجاد کنید که به راحتی بتوانید آن را در اتومبیل خود بیندازید. اگر در حال حاضر زمان زیادی را در جاده می گذرانید یا اگر در محل کار خود نگران وضعیت اضطراری هستید ، ممکن است کیت های اضطراری کوچکتر را فقط برای ماشین یا محل کار خود بخواهید.

اگر اکنون پاسخ این س questionsالات را دارید ، عالی است. اما اگر این کار را نکنید خوب است. اکثر فاجعه های بزرگ چند نکته مشترک دارند و نمی توانید در آماده سازی برای آنها اشتباه کنید. ادامه مطلب را بخوانید تا بفهمید چه هستند و چگونه می توان برای آنها آماده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *