گزینه های امنیتی عالی با Burg-Wächter

طیف گسترده ای از راه حل های نظارت تصویری از راه دور Burg-Wächter که اخیراً در انگلستان راه اندازی شده است ، شامل BurgCam Wi-Fi است که می تواند به عنوان یک سیستم مستقل یا مدولار عمل کند. دامنه آنالوگ BurgCam سیستم های کواکسیال موجود را به روز می کند ، در حالی که محدوده IP BurgCam آخرین فناوری نظارت تصویری را نشان می دهد.

متخصصان امنیتی Burg-Wächter طیف گسترده ای از دوربین های مدار بسته خانگی و حرفه ای ، نرم افزار و لوازم جانبی خود را در انگلستان ارائه می دهند. با افزایش روزافزون مالکان و مشاغل مربوط به امنیت املاک خود ، متخصصان امنیتی در موقعیت ایده آل قرار دارند تا از محبوبیت روزافزون ، قابلیت دسترسی و عملکرد سیستم های نظارت تصویری نهایت استفاده را ببرند.

Wi-Fi BurgCam

محدوده Wi-Fi BurgCam Burg-Wächter شامل مجموعه ای از دوربین های بزرگنمایی ، برجک و گلوله است. دوربین های بی سیم Wi-Fi BurgCam از وضوح تصویر بالاتر از HD برخوردار هستند و می توانند به عنوان یک واحد مستقل (با کارت SD) یا به عنوان یک سیستم مدولار عمل کنند که می تواند متناسب با نیازهای هر مشتری باشد.

به روز رسانی آنالوگ

برای مشتریانی که نیازهای مداربسته پیچیده تری دارند ، طیف وسیعی از راه حل های Burg-Wächter آنالوگ و مبتنی بر IP وجود دارد. دامنه آنالوگ BurgCam به منظور ارتقا to سیستم های دوربین مدار بسته کابل کواکسیال موجود ، به منظور تهیه فیلم HD ، تجزیه و تحلیل فیلم ، دسترسی از راه دور و فناوری 4in1 طراحی شده است.

IP تمدید شده

محدوده IP Burg-Wächter جدیدترین فناوری نظارت تصویری است. تصاویر با رزولوشن حداکثر 8MP توسط تعدادی دوربین مختلف از جمله گزینه های تصویربرداری حرارتی ثبت می شوند. فناوری پیشرفته کاهش صدای دیجیتال و دامنه دینامیکی گسترده ، تصاویر واضح و متعادلی را ارائه می دهد که می تواند توسط تجزیه و تحلیل ویدئویی هوشمند برای تشخیص چهره ، شمارش افراد ، برداشتن / قرار دادن اشیا and و تشخیص سیم مجازی پردازش شود.

همه محصولات نظارت تصویری Burg-Wächter به صورت محلی از طریق رایانه متصل و همچنین از راه دور از طریق برنامه BurgCam. این نرم افزار امکان نظارت تصویری از راه دور در تلفن های هوشمند و تبلت ها را فراهم می کند و همچنین امکان ارتباط صوتی دو طرفه با دوربین های داخلی را فراهم می کند. در صورت ایجاد وقایع از پیش تعیین شده ، BurgCam می تواند برای ارسال اعلان ها و هشدارها پیکربندی شود ، و باعث ایجاد آرامش خاطر و زمان پاسخ سریع تر می شود.

پشتیبانی فنی و تجاری و آموزش شخصی در سراسر کشور ارائه می شود
تیم ویژه نظارت تصویری Burg-Wächter UK:

W: www.burg.biz/uk D: uksales@burg.biz T: 01274 395333

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *