10 بهترین دوربین امنیتی بی سیم سال 2021


ما بسیار توصیه می کنیم Reolink Argus 3 Pro بالاتر از حد نرمال باشد آرگوس 3 را دوباره وصل کنید. وضوح تصویری 2K ، باتری بزرگتر و پشتیبانی از Wi-Fi 5 گیگاهرتزی حتی می تواند Arlo Pro 4 را نیز در هزینه خریداری کند.

این دوربین از یک باتری قابل شارژ یا انرژی خورشیدی استفاده می کند ، بنابراین شما انعطاف پذیری زیادی در محل قرارگیری آن دارید. با این وجود ، دوربین دارای باتری قابل جابجایی مانند Arlo Pro 4 و Ring Stick Up Cam نیست – در صورت لزوم نمی توانید قطعات یدکی را تعویض کنید. طبق تجربه ما ، اگر اغلب بدون لوازم جانبی صفحه خورشیدی فیلم ضبط یا پخش جریانی می کنید ، باتری خیلی زود تخلیه می شود.

اگرچه فضای ذخیره سازی ابری Reolink به خوبی گزینه های موجود در سه پیشنهاد برتر ما نیست ، اما اسلات کارت microSD آن به آن مزیت ذخیره سازی محلی نسبت به Arlo و Ring را می دهد. در طول آزمایشات ما متوجه شدیم که این دوربین فاقد مناطق حرکتی است و دارای میدان دید باریک تری (122 درجه سانتیگراد) نسبت به متوسط ​​است ، اما هنوز هم ارزش انتخاب بیشتر افراد را دارد.

دید درخشان شبانه شما بدون هیچ نور اضافی محیطی تصاویر واضح را تا 33 فوت به شما می دهد. به طور کلی ، ما نصب را آسان دیدیم و دوربین از انتظارات ما فراتر رفت ، بنابراین ما از طرفداران بزرگ Reolink هستیم. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی های دقیق ما در مورد Reolink Argus 3 Pro و سایر دوربین های Reolink را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *