10 بهترین سیستم امنیتی خانه سال 2021


تفاوت بین نظارت زمینی ، باند پهن و سلولی چیست؟

نظارت بر شبکه های ثابت ، پهن باند و شبکه تلفن همراه روش های متفاوتی است که در آن سیستم امنیتی خانه شما می تواند به مرکز نظارت متصل شود.

نظارت ثابت از خط تلفن خانگی ، پهنای باند از اتصال اینترنت و نظارت تلفن همراه از اتصال اینترنتی تلفن همراه استفاده می کند. نظارت ثابت بیشترین آسیب پذیری را دارد ، زیرا خط تلفن می تواند قطع شود و خط سلول کمترین آسیب پذیری را دارد زیرا هیچ کابل وجود ندارد.

موضوعات مرتبط

آیا می توانم از نظر مالی یک سیستم امنیتی خانه بخرم؟

این به بودجه و راحتی شما در معرض خطر بستگی دارد. متوسط ​​هزینه نظارت حرفه ای ماهانه کمتر از 30 دلار است که کمتر از همیشه است. برخی از برنامه ها مانند Wyze Home Monitoring هر ماه 10 دلار یا کمتر هزینه دارند.

برای مقایسه ، ممکن است هزینه مشاهده 40 یا 50 دلار در ماه زیاد باشد ، اما به 600 دلار یا کمتر در سال می رسد. بخاطر داشته باشید که هرچه امکانات و امکانات اضافی بیشتری به سیستم خود اضافه کنید ، قیمت آن نیز بالاتر است.

قیمت برخی از بسته های سطح بالا ماهیانه بیش از 60 دلار است. این هنوز قابل توجه است ، اما بسیار کمتر از میانگین از دست دادن شکست است. در حالی که میزان سرقت ملی کاهش یافته است ، متوسط ​​ضرر همچنان بالا است – در سال 2019 ، این رقم بیش از 2600 دلار برای هر حادثه است.

موضوعات مرتبط

تفاوت نظارت حرفه ای و خودکنترلی در چیست؟

سیستم امنیتی که بصورت حرفه ای کنترل می شود ، افراد حرفه ای را آموزش داده است که شبانه روز خانه شما را کنترل می کنند. در صورت خاموش شدن زنگ هشدار ، مراکز نظارت با شما تماس خواهند گرفت و آنها می توانند خدمات اضطراری را به خانه شما بفرستند. ما نظارت حرفه ای را به شما توصیه می کنیم زیرا این امر مستقیم ترین خط کمک شما در صورت بروز اتفاق است.

با استفاده از یک سیستم نظارت بر خود ، شما و سایر اعضای مجاز خانواده کسانی هستید که بررسی می کنند تا در خانه همه چیز خوب نباشد. بسته به سیستم امنیتی که انتخاب کرده اید ، که ممکن است شامل هشدارهای آشکارساز حرکت ، هشدارهای دوربین امنیتی خارجی و هشدارهای نجات دهنده زندگی باشد ، مانند اعلانی که سیگار کشیدن شما قطع است.

با جلوگیری از هزینه های نظارت ماهیانه ، می توانید با کنترل خود صرفه جویی کنید. اما این می تواند خانه شما را آسیب پذیرتر کند زیرا شما متخصصی برای نظارت شبانه روزی ندارید.

موضوعات مرتبط

سیستم های امنیتی خانه بی سیم و بی سیم چه تفاوت هایی دارند؟

“بی سیم” به استفاده از فناوری بی سیم مانند Wi-Fi یا بلوتوث برای نظارت و اتصال اجزای سیستم شما اشاره دارد. “کابل” به یک سیستم امنیتی خانه گفته می شود که به سیستم برق خانه شما متصل است.

هر دو از خانه شما عالی محافظت می کنند ، اما اگر بتوانید حرکت کنید یا نمی خواهید سوراخ هایی روی دیوارها بزنید ، سیستم های بی سیم انعطاف پذیری بیشتری دارند. اگر یک خانه هوشمند کامل می خواهید و می توانید نصب را در بازسازی یا ساخت و ساز جدید بگنجانید ، سیستم کابل می تواند گزینه ایده آل باشد.

موضوعات مرتبط

آیا سیستم امنیت خانه به من تخفیف در بیمه صاحبان خانه می دهد؟

آره. اکثر شرکت های بیمه هنگام نصب سیستم امنیتی تخفیف ارائه می دهند. بسته به بیمه خود ، با نظارت حرفه ای 24/7 می توانید 15٪ تخفیف حق بیمه خود را دریافت کنید. وقتی به دنبال بهترین سیستم امنیتی خانه هستید که باید خریداری کنید ، مطمئن شوید که پس از نصب گواهی ارسال برای شرکت بیمه خود را دریافت می کنید.

موضوعات مرتبط

در صورت اجاره می توانم سیستم امنیتی خانه نصب کنم؟

آره. به لطف فناوری بی سیم ، اکنون می توان به راحتی در خانه خود امنیت ایجاد کرد – خواه صاحب خانه باشید ، هم اجاره کنید یا در یک خوابگاه زندگی کنید یا با هم اتاقی ها. بسیاری از بهترین سیستم های امنیتی خانه ما بسته هایی دارند که نیازهای امنیتی مستاجران را برآورده می کنند. برای سهولت بیشتر ، ما همچنین بهترین سیستم های امنیتی را برای مستأجرها رتبه بندی کرده ایم.

موضوعات مرتبط

آیا من در یک قرارداد طولانی می مانم؟

شاید. بستگی به این دارد که کدام شرکت امنیتی را انتخاب کنید. بسیاری از سیستم های امنیتی منزل که به طور حرفه ای کنترل می شوند ، به قرارداد نیاز دارند و مدت زمان قرارداد می تواند از سه تا پنج سال باشد. اما امروز گزینه های امنیتی خانه بیش از هر زمان دیگری پیدا خواهید کرد که از یک ماه قرارداد کوتاه تر (بدون قرارداد) ارائه می دهند – به خصوص اگر بتوانید هزینه تجهیزات را پیش پرداخت کنید.

اگر زودتر انصراف دهید ، بیشتر شرکت های امنیت خانه حدود 75٪ از مدت باقیمانده قرارداد شما را از شما دریافت می کنند – و بعضی از آنها به 100٪ نیاز دارند.

موضوعات مرتبط

چه تفاوتی بین امنیت خانه و اتوماسیون خانه وجود دارد؟

بهترین سیستم های امنیتی خانه از ابزارها و فن آوری هایی برای کمک به امنیت خود ، خانواده و دارایی شما استفاده می کنند – آلارم های سرقت ، دوربین های امنیتی ، سنسورهای در و پنجره ، سنسورهای حرکتی و قفل های تقویت شده درب را در نظر بگیرید. اتوماسیون خانگی از فناوری برای اتوماسیون فعالیتهای روزمره مانند قفل کردن درها ، روشن کردن ترموستات یا راه اندازی دیگ قهوه استفاده می کند.

در ترکیب با امنیت خانه ، اتوماسیون خانه می تواند به افزایش بهره وری انرژی در خانه شما کمک کند ، از راه دور سیستم هشدار خود را کنترل کرده و به شما امکان ثبت نام برای کودکان یا حیوانات خانگی را هنگام دور بودن از خانه می دهد.

موضوعات مرتبط

چه عاملی باعث هوشمند سازی سیستم امنیت خانه می شود؟

تفاوت یک سیستم هشدار سنتی با یک سیستم هوشمند این است که اجزای مختلف موجود در سیستم می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. فناوری هوشمند نه تنها به شما امکان کنترل و نظارت بر سیستم هشدار منزل خود را از هرجای دیگر می دهد – بلکه باعث می شود سیستم شما بتواند به عادات و عادت های شما پاسخ دهد.

موضوعات مرتبط

بسیاری از سیستم های امنیتی خانگی سنسورهای اضافی ارائه می دهند که محافظت فراتر از حفاظت از نفوذگران را فراهم می کند. این سنسورها به محافظت از خانه شما در برابر مواردی مانند سیل و دمای انجماد کمک می کنند. حسگرهای هوشمند اطلاعات را از محیط فیزیکی می گیرند تا تغییرات در محیط را تشخیص دهند که می تواند مشکلات را سیگنال کند.

برخی از سیستم های امنیتی همچنین از سنسورهای هوشمند برای “گوش دادن” به سیگنال های CO و دود استفاده می کنند. با شنیدن این زنگ هشدار ، به شما و مرکز نظارت اطلاع داده می شود و در صورت لزوم اورژانس برای شما ارسال می شود.

موضوعات مرتبط

امنیت خانه خودتان چیست؟

100٪ سیستم های امنیتی خانگی DIY به شما امکان انتخاب ، پیکربندی و نظارت بر محصولات امنیتی را می دهند – همه توسط خود شما. مارک هایی مانند Frontpoint یا Link Interactive نصب مستقلی را با نظارت حرفه ای ارائه می دهند. برخی از موارد دلخواه ما را در لیست کامل بهترین سیستم های امنیتی خانه پیدا کنید.

موضوعات مرتبط

چه موقع باید با نصب حرفه ای بروم؟

گاهی چاره ای ندارید. شرکت های سطح بالای امنیت خانه مانند Vivint و ADT فقط نصب حرفه ای را ارائه می دهند. اما اکثر شرکت های دیگری که در لیست بهترین سیستم های امنیتی خانه ما قرار دارند ، گزینه ای را انجام می دهید که خودتان انجام دهید.

سیستم های هشدار دهنده ای که به سیم کشی و نصب سنسورها یا دوربین ها نیاز دارند ، به نفع شرکت های نصب کننده حرفه ای هستند – مخصوصاً اگر یک سنسور حرکت ، سنسور درب یا دوربین امنیتی نصب نشده به طور اشتباه منجر به هشدارهای دروغین یا بدتر از آن برای یک متجاوز شود. اما برخی از معایب نصب حرفه ای وجود دارد – مهمتر از همه نیاز به تعیین وقت ملاقات و شخصی برای ورود به خانه شما است.

موضوعات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *