2021 بررسی امنیت خانه SimpliSafe


شما باید تجهیزات خود را از جلو خریداری کنید ، اما همه بسته های SimpliSafe از قبل انتخاب شده هستند زیر 500 دلار (یا هنگام پرداخت کامل برنامه نظارت بر خانه در هنگام پرداخت ، زیر 400 دلار).

در مورد نظارت حرفه ای برای SimpliSafe ، ما به چند دلیل برنامه نظارت بر خانه را به طور کامل توصیه می کنیم. این هزینه ماهانه بیشتر از سایر برنامه ها است اما هنوز هم ارزان تر از سایر سیستم های حیوانات خانگی مانند Frontpoint است.

برای فیلم بهتر است:
طرح نظارت کامل بر خانه با ضبط دوربین نامحدود ، ضبط بر اساس تقاضا و تأیید ویدئو ارائه می شود. این بدان معنی است که شما می توانید هر زمان که بخواهید در حوادث اطراف خانه خود هماهنگ شوید و متخصصان برای کمک به شما در موارد اضطراری با عکس.

برای موارد اضطراری بهتر است:

طرح نظارت کامل بر منزل نیز با نظارت و اعزام 24 ساعته ، نظارت بر آتش و پاسخ پزشکی ارائه می شود. بنابراین هر نوع شرایط اضطراری تحت پوشش قرار می گیرد. حتی شامل خطرات کمتری مانند نظارت بر دما و آسیب به آب است.

برای تجهیزات بهتر استnt:

اگر خانه بزرگتری دارید یا وسایلی می خواهید که فراتر از اصول اولیه باشد ، ما یک طرح نظارت کامل بر خانه را به شما پیشنهاد می کنیم. SimpliSafe دارای سنسورهایی برای دود ، دمای یخ زدگی و نشت آب است که نه تنها خانه شما را ایمن نگه می دارد بلکه سلامت نیز دارد.

قیمت گذاری SimpliSafe ، قراردادهای ماه به ماه و طراحی داخلی آن را به یکی از بهترین سیستم های امنیتی خانه برای مستاجران تبدیل کرده است.

خواه 500 یا 5000 متر مربع اجاره کنید ، SimpliSafe کیت هایی با هر آنچه برای تأمین امنیت خانه خود نیاز دارید را ارائه می دهد. و قیمت بیشتر آنها کمتر از 400 دلار است.

برای سیستم خود باید پیش پرداخت کنید ، اما می توانید بدون نگرانی در مورد هزینه ها یا قراردادهای پیچیده ، هر وقت خواستید انصراف دهید.

نظارت حرفه ای SimpliSafe 24/7 اختیاری است و می توانید در هر زمان و بدون پرداخت هزینه اضافی ، برنامه خدمات نظارت خود را اضافه ، لغو ، ارتقا دهید یا کاهش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *