2021 بهترین سیستم های هشدار خانگی برای مستاجران


از نظر ایمنی و امنیت ، مستأجرها بیشتر با چه مشکلاتی روبرو می شوند؟ بزرگترین نگرانی آنها چیست؟

ما از 1000 آمریكایی كه در حال حاضر خانه های خود را اجاره می دهند نظرسنجی كردیم و دریافتیم كه مستاجران امروزی حتی در وضعیتی بدتر از آنچه تصور می كردیم هستند. از قفل های غیر عملکردی گرفته تا درخواست های تعمیر و نگهداری حل نشده ، جای تعجب نیست که تقریباً از هر سه پاسخ دهنده گفت که صرفاً به دلیل مسائل امنیتی یا ایمنی ، تصمیم به خارج شدن دارند.

در حالی که اکثر موجرها ملزم به ارائه یا نگهداری ویژگی هایی از جمله نیستند دوربین های امنیتی یا روشنایی بیرون ساختمان، نتایج مطالعه ما ارتباط واضحی را نشان می دهد: هر چقدر مستاجر احساس امنیت کند ، احتمال ماندن بیشتر است. بنابراین کنجکاو شدیم: موجرها به احتمال زیاد چه مواردی را تهیه می کنند؟

اکثر مستاجران حداقل یکی از موارد ایمنی یا امنیتی در بالا را دارند. اما مطمئناً جای پیشرفت وجود دارد. بیش از 1 از 10 مستاجر هیچ یک از این حمایت ها را ندارند و کمتر از 16٪ دارای چهار یا بیشتر هستند.

طبق نظرسنجی ما ، 52٪ از مستاجران معتقدند که کسی می تواند “به راحتی” یا “تا حدودی به راحتی” آنها وارد خانه خود می شوند. اگرچه علل آنها ممکن است متفاوت باشد ، آمار زیر در ایجاد این نگرانی نقش دارد:

  • 18٪ از مستاجران حداقل یک درب دارند که به درستی قفل نمی شود.
  • بیش از 20٪ حداقل یک پنجره دارند که به درستی قفل نمی شود.
  • تقریباً 30٪ از مستاجران می گویند که در خانه یا ساختمان آنها سرقت شده است.
  • 35٪ قبل از اقدام به بررسی پیشینه لازم نبودند.

بیش از 30٪ از مستاجران به دلیل مسائل امنیتی یا ایمنی ، تصمیم به مهاجرت از خانه فعلی خود گرفته اند. وقتی نگاه دقیق تری به پاسخ های این شرکت کنندگان در مطالعه داشتیم ، همبستگی مشخص بود.

این مستاجران پیشرفت های امنیتی کمتری دارند و مشکلات امنیتی آنها حل نشده بیشتر از پاسخ دهندگان دیگر در نظرسنجی ما است. علاوه بر این ، 64٪ از آنها درخواست تعمیر و نگهداری حل نشده دارند و 66٪ می گویند که صاحبخانه آنها از ایمنی و / یا مسائل امنیتی در خانه خود مطلع است.

مدیر املاک یا صاحبخانه به طور مستقیم و غیر مستقیم به طور واضح در احساس امنیت و ایمنی نقش اساسی دارد. صاحبخانه یا مدیر خوب املاک تلاش می کند اطمینان حاصل کند که در خانه خود احساس امنیت و امنیت می کنید. با این حال ، اجاره نامه ها اغلب شامل بیانیه هایی است که موجر را از هرگونه مسئولیت امنیتی راحت می کند.

این نتایج نظرسنجی نقشی را که مدیریت املاک به معنای کلی امنیت مستاجر در خانه آنها بازی می کند ، روشن می کند:

  • 36٪ از مستاجران در سال گذشته درخواست های امنیتی یا پشتیبانی امنیتی ارائه داده اند که هنوز برطرف نشده اند.
  • از هر 10 نفر مستاجر 3 نفر کارگران نگهداری یا کارکنان را مجبور کرده اند بدون ماسک به خانه های خود بروند.
  • بیش از 30٪ اظهار داشتند که نمی دانند چه تعداد از افراد در حال حاضر به خانه خود دسترسی دارند.
  • یک سوم مستاجران می گویند صاحبخانه یا کارمند مدیریت املاک باعث شده است آنها احساس ناامنی کنند.

با توجه به همه اینها ، به ویژه تعجب آور بود که بدانیم بیش از یک نفر از هر چهار آمریکایی که خانه ای اجاره می کنند ، اعتراف می کنند که از حقوق خود آگاهی کامل ندارند. حقوق مستاجر ممکن است بسته به قرارداد اجاره و موقعیت مکانی شما متفاوت باشد ، اما مکان خوبی برای شروع کار است وب سایت وزارت مسکن و شهرسازی.

به عنوان یک مستاجر ، امنیت و امنیت شما در نهایت به خود شما بستگی دارد. با وجود شرایطی که ممکن است در آن زندگی کنید ، مراحلی وجود دارد که می توانید برای کاهش خطرات خود انجام دهید.

تعویض قفل ها و تهیه سیستم امنیتی منزل اولین قدم های عالی است. بسیاری از دستگاه هایی که در بالا به آنها اشاره کردیم نه تنها مقرون به صرفه نیستند ، بلکه به راحتی می توانند به تنهایی تنظیم شوند و از مکانی به مکان دیگر منتقل شوند – و این برای افرادی که قصد انتقال در آینده را دارند ایده آل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *