4 راه برای گرفتن مجرمان با دست قرمز

برای تأمین مجازات مجرم و پس گرفتن وسایل سرقت شده خود برای افراد بی گناه راهی بهتر از دستگیری یک مجرم وجود ندارد. از آنجا که داده های اداره آمار ملی نشان می دهد جرم 10٪ افزایش یافته است – بیشترین افزایش سالانه در یک دهه گذشته – افزایش هوشیاری و جلوگیری از سرقت های کوچک و تخریب هرگز اهمیت بیشتری نداشته است.

در اینجا چهار راهی وجود دارد که می توانید یک قدم جلوتر از مجرمان باشید و با گرفتن دستانی غیر قابل برگشت از طرح های شرورانه آنها جلوگیری کنید. اینها ممکن است به سادگی تفاوت بین جیبی بودن و مقصر پشت میله های زندان باشد.

دوربین هرگز دروغ نمی گوید

بهترین عامل بازدارنده در برابر جرم ، مدرن ترین سیستم نظارت تصویری است. مجرمان در صورت مشکوک بودن به ردیابی هر حرکتشان ، به خانه یا محل کار شما بسیار کمتر حمله می کنند – اما حتی اگر آنها خوش شانس باشند ، تصاویر دوربین مداربسته می تواند شواهد ارزشمندی برای مقابله با آنها ارائه دهد ، عدالت و شما را با اشیا valu با ارزش دزدیده شده خود همراه کند. اگر هنوز از نظارت تصویری در ملک خود استفاده نمی کنید ، امروز آن را نصب کنید.

فناوری ردیابی

راهپیمایی توقف ناپذیر فناوری از همه لحاظ – از جمله مبارزه با جرم – زندگی ما را آسان کرده است. با استفاده از برنامه Find My Phone که برای هر دو گوشی Android و Apple در دسترس است ، می توانید با لمس یک دکمه موقعیت تلفن هوشمند مورد علاقه خود را ردیابی کنید. حتی می توانید با ردیابی آدرس IP لپ تاپ یا رایانه لوحی خود از همین اصل استفاده کنید. همچنین برنامه های سرقت عکس وجود دارد که وقتی شخصی با کد اشتباه وارد سیستم می شود از کاربر عکس می گیرد. اکنون ما این را Smart-enabled می نامیم.

پزشکی قانونی را وارد کنید

با همه این جادوگری های الکترونیکی که امروزه انجام می شود ، فراموش کردن روش های آزمایش شده آزمایش شده به راحتی آسان است. دانش پزشکی قانونی طی 200 سال گذشته بسیار طی شده است ، اما غبارروبی از اثر انگشت هنوز هم یک روش عالی برای مداخله یک متجاوز است ، پس از یافتن نفوذ در محل ، در خانه یا محل کار به دنبال ردیابی های متجاوز باشید. علاوه بر اثر انگشت ، این ممکن است شامل خون ، بزاق یا سایر مواد باقی مانده در اثر سو abuse استفاده باشد.

تقویت امنیت خانه

علاوه بر نظارت تصویری ، خوب است که از خانه یا محل کار خود به روش های دیگر نیز به خوبی محافظت کنید. یک سیستم هشدار متجاوز موثر می تواند هنگامی که شخصی به طور غیرقانونی وارد اموال شما شده است ، با توانایی اطلاع همزمان به مقامات ، سریعاً شما را مطلع سازد. علاوه بر این ، پیشرفت های مدرن در فن آوری به این معنی است که سیستم های هشدار بی سیم از قبل در دسترس هستند ، که منجر به حداقل تداخل در دکوراسیون موجود و سهولت نصب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *