4 راه برای گرفتن مجرمان با دست قرمز

برای تأمین مجازات مجرم و پس گرفتن وسایل سرقت شده خود برای افراد بی گناه ، راهی بهتر از دستگیری مجرم وجود ندارد. با داده های اداره آمار ملی نشان می دهد که جرم 10٪ افزایش یافته است – بزرگترین افزایش سالانه در یک دهه گذشته – افزایش هوشیاری و جلوگیری از سرقت های کوچک و تخریب هرگز اهمیت بیشتری نداشته است.

در اینجا چهار راهی وجود دارد که می توانید یک قدم جلوتر از مجرمان باشید و با گرفتن متوالی آنها از طرح های شرور آنها جلوگیری کنید. آنها ممکن است به سادگی تفاوت بین جیبی بودن و مقصر پشت میله های زندان باشند.

دوربین هرگز دروغ نمی گوید

بهترین عامل بازدارنده در برابر جرم ، پیشرفته ترین سیستم نظارت تصویری است. مجرمان در صورت مشکوک بودن به ردیابی هر حرکتشان ، بسیار کمتر وارد خانه یا محل کار شما می شوند – اما حتی در صورت خوش شانس بودن ، تصاویر دوربین مداربسته می تواند شواهد ارزشمندی از محاکمه و ادغام شما با اشیا valu با ارزش دزدیده شده ارائه دهد. اگر هنوز از نظارت تصویری در ملک خود استفاده نمی کنید ، امروز آن را نصب کنید.

فناوری ردیابی

راهپیمایی غیرقابل توقف فناوری ، زندگی ما را از هر لحاظ – از جمله در مبارزه با جرم – آسان کرده است. با استفاده از برنامه Find My Phone که هم برای تلفن های Android و هم برای Apple در دسترس است ، می توانید با لمس یک دکمه مکان تلفن هوشمند مورد علاقه خود را ردیابی کنید. حتی می توانید با ردیابی آدرس IP لپ تاپ یا رایانه لوحی خود از همین اصل استفاده کنید. همچنین برنامه های ضد سرقت عکس وجود دارد که وقتی کسی سعی می کند با کد اشتباه وارد سیستم شود از کاربر عکس می گیرد. اکنون ما این را Smart-enabled می نامیم.

پزشکی قانونی را وارد کنید

با همه این جادوگری های الکترونیکی که امروزه انجام می شود ، فراموش کردن روش های آزمایش شده و آزمایش شده آسان است. علم پزشکی قانونی طی 200 سال گذشته مسیری طولانی را طی کرده است ، اما پودر اثر انگشت هنوز هم یک روش عالی برای مداخله در یک متجاوز است ، پس از یافتن نفوذ در خانه یا محل کار خود ، به دنبال ردی از نفوذگر بگردید. علاوه بر اثر انگشت ، این ممکن است شامل خون ، بزاق یا سایر مواد باقی مانده در اثر سو abuse استفاده باشد.

تقویت امنیت خانه

علاوه بر نظارت تصویری ، خوب است که از خانه یا محل کار خود به روش های دیگر نیز به خوبی محافظت کنید. یک سیستم هشدار متجاوز موثر می تواند هنگامی که شخصی به طور غیرقانونی به اموال شما وارد شده است ، با توانایی اطلاع همزمان به مقامات ، سریعاً شما را مطلع سازد. علاوه بر این ، پیشرفت های مدرن در فناوری به معنای موجود بودن سیستم های هشدار بی سیم است که منجر به حداقل تداخل در دکوراسیون موجود و سهولت نصب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *