9 روش اینکه حیاط خانه خود را به مکانی امن برای بازی تبدیل کنید


ترامپولین ها از ارزش سرگرمی بالایی برخوردارند ، اما همچنین خطرناک شناخته می شوند. مطالعه ای که توسط انجمن ارتوپدی کودکان در آمریکای شمالی انجام شد نشان داد که طی یک دوره نه ساله ، بیش از 1 میلیون نفر برای جراحات مربوط به ترامپولین از مراکز اورژانس بازدید کردند. تقریباً یک سوم از آسیب ها مربوط به شکستگی استخوان است و 90٪ این شکستگی ها در کودکان 16 ساله و کمتر اتفاق می افتد. آماری از این دست ممکن است دلیلی باشد که آکادمی اطفال آمریکا (AAP) به والدین توصیه می کند از تارپولین برای تفریح ​​استفاده نکنند.

اگر تصمیم دارید در حیاط خود یک ترامپولین داشته باشید ، بدانید که 75٪ از آسیب های ترامپولین هنگام پرش بیش از یک نفر اتفاق می افتد ، بنابراین اجازه این رفتار را ندهید. همچنین قوانین مربوط به صاحبان خانه را بررسی کنید تا ببینید آیا این آسیب های مربوط به ترامپولین را پوشش می دهد – بسیاری از سیاست ها چنین نیستند.

بازی در فضای باز قسمت مهمی از رشد جسمی و اجتماعی کودک شماست. رعایت این نکات ایمنی می تواند به فرزندانتان کمک کند تا از مادر طبیعت بدون تصادف لذت ببرند. درباره چگونگی کم خطر کردن حیاط خانه خود بیشتر بیاموزید و دریابید که چگونه یک سیستم امنیتی خانه تحت نظارت می تواند به امنیت و امنیت کلی خانواده شما کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *