Cerberus Systems ثابت می کند که اتصال کابلهای داده برای اولین بار با IDEAL صحیح است

Cerberus Systems Ltd یک شرکت برق است که سیستم های الکتریکی ، پیکربندی هوشمند و با کیفیت بالا ، شبکه های فناوری اطلاعات ، سیستم های نظارت تصویری و سیستم های کنترل دسترسی را به مکان های مختلف مشتری از جمله استودیوهای رادیویی ، دفاتر ، انبارها ، نمایشگاه ها و مغازه ها طراحی و نصب و نگهداری می کند. صرف نظر از نوع کابل کشی ساخت یافته ، مشتریان Cerberus Systems به کارهایی نیاز دارند که به موقع و با حداقل اختلال در افراد و فرایندها انجام شود.

برای جلوگیری از تأخیر هنگام نصب کابل داده ، مهم است که بار اول کابل های cat5e و cat6 به درستی ساخته شوند. با این حال ، نوع نصب Cerberus اغلب به تکنسین ها نیاز دارد تا در پایان اتصالات مستقیم به CCTV و سیستم های کنترل دسترسی ، دوشاخه RJ45 را نصب کنند. دوشاخه های انتهایی RJ45 مستعد خطاهای نصب هستند ، زیرا قبل از قرار دادن دوشاخه روی کابل ، نصب کننده باید سیمها را به طول صحیح قطع کند.

نیک شان از Cerberus توضیح می دهد: “اگر آنها خیلی کوتاه باشند ، در هنگام آزمایش مدارهای باز پیدا می شوند و اگر خیلی طولانی باشند ، در صورت قرار گرفتن در معرض جفت در خارج از محفظه کابل / غلاف کابل ، خاتمه کارها شلخته به نظر می رسند.” سیستم ها “همچنین برای یک سیم آسان است که در طول این فرآیند حرکت کند و تا زمان آزمایش کابل ها مورد توجه قرار نگیرد.”

نیک ادامه می دهد: “این امر باعث می شود شناسایی و عیب یابی چالش برانگیز و وقت گیر باشد ، به خصوص در مناطق وسیعی که ما اغلب در آنها کار می کنیم و می توانند تا 15000 فوت مربع باشند.” “عدم خاتمه دادن همچنین ممکن است به این معنی باشد که باید خطاها در مکان های دشوار ، مانند دوربین های مدار بسته IP داخلی نصب شوند.”

به عنوان مثال ، در یک پروژه بزرگ اخیر برای نصب دوربین مدار بسته IP ، 160 شاخه قطع شده وجود دارد و زمان خطا وجود ندارد. به عنوان یک کار پیچیده ، با معاملات دیگری که در انتظار انجام آن هستند ، هر گونه تأخیر برای مشتری وقت و هزینه دارد. بنابراین برای Cerberus Systems بسیار ضروری بود که کار خود را بدون نیاز به بازگشت و جایگزینی پایانه های معیوب – کار دشواری با ابزارهای سنتی استفاده شده – به پایان برساند. Cerberus Systems ضمن آماده سازی برای نصب IP CCTV ، از FT-45® Feed Thru Modular Plugs و Crimp Tool از IDEAL رونمایی کرد.

نیک می گوید: “ما چندین سال است که از محصولات الکتریکی IDEAL و همچنین آزمایشگرهای IDEAL Networks استفاده می کنیم.” “من بلافاصله این راه حل جدید را سفارش دادم زیرا می دانستم كه كار پیش رو به تعلیق های متعدد در مقیاس زمانی بسیار سخت نیاز دارد.”

راه حل جدید IDEAL FT-45 سرعت و ساده شدن خاموش شدن شاخه های RJ45 را برطرف می کند و نیازی به برش دقیق سیمها از طول قبل از اتصال کابل را از بین می برد. برخلاف دوشاخه های بسته ، که معمولاً برای اتصالات RJ45 استفاده می شوند ، دوشاخه های مدولار FT-45 Feed-Thru دارای کانال های باز هستند که به آنها اجازه می دهد سیم ها قبل از جمع شدن کاملاً از طریق اتصال تغذیه شوند. این به نصب کننده ها اجازه می دهد تا از نظر بصری ترتیب سیم ها را بررسی کنند و در صورت لزوم ، اتصال را جدا کنند ، سیم ها را مرتب کرده و کانکتور را تعویض کنند.

پس از تأیید سفارش صحیح ، ابزار FT-45 کابل را در یک مرحله خرد و مرتب می کند. این باعث خاتمه سریعتر شدن ، عملکرد بهتر می شود ، اجازه می دهد تا کابل کاملاً در کانکتور قرار گیرد و عملا زباله های اتصال دهنده را از بین می برد.

نیک می گوید: “در کل کار خود ، ما دوست داریم در تجهیزاتی سرمایه گذاری کنیم که برای اولین بار به ما کمک می کند شغلی پیدا کنیم.” “این به ما کمک می کند تاخیر را کاهش دهیم ، به این معنی که مشتریان خود را راضی نگه داریم.”

وی ادامه می دهد: “در این حالت ، جلوگیری از خطاها و تأخیرها باعث می شود که در صورت لزوم کلیه تراکنش ها به سایت دسترسی داشته باشند تا هزینه اضافی توسط مشتری متحمل نشود.” “همچنین به ما امکان می دهد تا به موقع به کار بعدی برویم ، عملیات خود را مثمر ثمر و سودآور نگه داریم.”

برای سیستم های Cerberus FT-45 ، برای کار با وصله ها در تاسیسات نظارت تصویری IP و همچنین نصب کنترل های دسترسی IP ایده آل است. این امر نصب کابلهای اتصال گسترده را تسهیل می کند ، به عنوان مثال برای فعال کردن کنفرانس ویدیویی ، و همچنین می تواند برای ایجاد کابل اتوبوس cat6 برای اتصال کابینت داده استفاده شود.

همچنین استفاده از محلول FT-45 آسان بوده است. دوشاخه های مدولار بدون نیاز به مونتاژ پیچیده برای کابل های cat5e و cat6 مناسب هستند ، در حالی که ابزار جهانی فشردن قادر است در یک مرحله ، اتصالات استاندارد و محافظت شده را برش و برش دهد.

نیک می گوید: “از آنجایی که FT-45 را خریداری و استفاده کردیم ، اکنون از آن برای بیشتر پروژه های خود استفاده می کنیم – من هرگز شاخه ها و ابزارهای جمع کننده FT-45 را از کیفم خارج نمی کنم.” “من بسته FT-45 را توصیه می کنم ، زیرا شما واقعاً می توانید خطاهای خاتمه را کاهش داده و برای اولین بار اوضاع را درست کنید.”

علاوه بر این ، Cerberus Systems برای ارائه اثبات کارایی مشتری ، نصب کابل داده را با IDEAL Networks SignalTEK NT واجد شرایط می کند. به محض اینکه نصب کامل و آزمایش شد ، داده های آزمایش را می توان به تلفن همراه ارسال کرد. با استفاده از برنامه IDEAL AnyWARE، ، یک گزارش PDF به راحتی تولید می شود و مستقیماً برای مشتری از طریق ایمیل ارسال می شود تا نشان دهد مشکلی در نصب ندارد.

نیک می گوید: “برای ما مهم است که کابل کشی داده های خود را آزمایش کنیم تا اعتماد به نفس مشتری را فراهم کنیم ، دقیقاً مانند کارهای الکتریکی ولتاژ پایین.” “این تماس های برگشتی پرداخت نشده را کاهش می دهد ، اما مهمتر از همه مشتریان را راضی نگه دارد – آنها از دریافت گزارش حرفه ای و دریافت سریع آن از ما تحت تأثیر قرار می گیرند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *