Frontpoint Home Security Review 2021


Frontpoint تمام موارد موردعلاقه امنیتی مورد نیاز شما برای یک سیستم ایمنی خوب در خانه را دارد.

دو قطعه تجهیزات در میان محصولات محصولات Frontpoint خودنمایی می کنند: یک صفحه کلید با پنجه و یک هاب هوشمند. اگر یک متجاوز به یکی از آنها آسیب برساند ، سیستم به طور خودکار مرکز نظارت حرفه ای را مطلع می کند.

هاب همچنین در مواقع اضطراری بایگانی شبانه روزی دارد و اطلاعاتی را که به خانه شما وارد و خارج می شود رمزگذاری می کند تا امنیت بیشتری نسبت به متجاوزان آنلاین داشته باشد.

برنامه های اساسی از پیش بسته بندی شده دارای یک هاب و صفحه کلید هوشمند ، سنسورهای درب / پنجره و یک سنسور حرکت هستند. همچنین تابلوی حیاط ، تابلوهای تزئینات پنجره و برچسب های درب به دست شما می رسد.

Frontpoint فقط یک گزینه نظارت ماهانه و سه برنامه تجهیزات از پیش بسته بندی شده دارد. همه برنامه های از قبل بسته بندی شده دارای هاب و صفحه کلید هستند ، اما مشخصات آن با توجه به خانه شما متفاوت است.

اگر تصمیم دارید درگیر شوید و هزینه تمام تجهیزات خود را یک باره پرداخت کنید ، می توانید از قرارداد نظارت به صورت رایگان لذت ببرید. یا می توانید تجهیزات خود را به عنوان بخشی از یک قرارداد 36 ماهه تأمین مالی کنید.

خبر خوب این است که شما می توانید برای دریافت Frontpoint در خانه خود بسیار کم از جلو بپردازید. و می توانید برای یک برنامه تأمین بودجه مصرف کنندگان نان ثبت نام کنید ، که به شما امکان می دهد ماهیانه 10 دلار برای تجهیزات Frontpoint خود در طول قرارداد بپردازید ، حتی اگر برای واجد شرایط بودن باید چک اعتباری بگیرید.

اگرچه طرح پرداخت به قرارداد نیاز دارد ، اما به طور خودکار تمدید نمی شود و می توانید آن را زودتر و بدون جریمه بازپرداخت کنید.

ما دوست داریم که Frontpoint به شما امکان می دهد بسته های خود را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید یا یک سیستم سفارشی کاملاً از ابتدا بسازید. شما می توانید هر بسته امنیتی Frontpoint را با تجهیزات اضافی سفارشی کنید ، اما هزینه هر دستگاه اضافی را پرداخت می کنید.

همانند اکثر سنسورهای امنیتی خانه بی سیم ، این نام بهترین استفاده از سنسور را توصیف می کند. بنابراین سنسورهایی که انتخاب می کنید در نهایت به آنچه می خواهید نظارت کنید ، می آیند ، مانند درب گاراژ یا بخاری آب کهنه.

در برخی موارد ، مانند حسگر مونوکسیدکربن ، تهیه نسخه های غیر مرتبط در یک فروشگاه سخت افزار یا خرده فروشی بسیار مقرون به صرفه است. ممکن است در ایستگاه مرکزی نظارت نداشته باشند ، اما برای قرار دادن آشکارسازهای کافی در اطراف خانه نیازی به پس انداز ندارید.

با این حال ، ما معتقدیم که اگر تحرک محدودی برای خارج شدن از خانه خود در شرایط اضطراری و یا اغلب سفرهای طولانی دارید ، نظارت بر این دستگاه ها انتخاب خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *