Frontpoint v. Vivint Security SafeWise


Vivint احتمالاً بزرگترین امنیت خانه است مبتکر در صنعت

این شرکت برای تغییر دیدگاه ما در مورد آنچه امنیت خانه می تواند انجام دهد ، با اتوماسیون خانه و امنیت خانه ازدواج کرده است. رویکرد مدرن Vivint به امنیت سنتی خانه می تواند زندگی شما را ایمن تر و راحت تر کند – همه به یکباره.

ویوینت از این جهت بی نظیر است که اگر تجهیزات کامل خانه خود را خریداری کرده اید می توانید با یک ماه قرارداد شروع کنید. این گزینه در مورد سیستم های هشدار کامل و تحت کنترل حرفه ای نادر است.

اما اگر ترجیح می دهید صدها دلار پیش پرداخت نکنید ، می توانید تجهیزات خود را تأمین مالی کنید. اگر بودجه خود را تأمین می کنید ، به دنبال یک قرارداد 42 یا 60 ماهه هستید که بسیار طولانی تر از استاندارد صنعت 36 ماهه است.

و اگر زودتر انصراف دهید ، 100٪ بقیه قرارداد هستید.

از نظر ضمانت ، تجهیزات سیستم امنیتی Vivint با حمل می شوند 120 روز گارانتی، اما اگر برنامه درجه یک دریافت کنید ، تا زمانی که یک سرویس نظارت حرفه ای Vivint داشته باشید ، Vivint تجهیزات آسیب دیده را تعمیر یا جایگزین می کند.

اما شما می توانید یک سرویس تعمیر و تعویض خارج از پنجره 120 روزه (یا بدون سرویس درجه یک) دریافت کنید – فقط باید هزینه تماس سرویس را پرداخت کنید.

این منطقه ای است که ویوینت با آن دست و پنجه نرم می کند – به ویژه هنگامی که برای اولین بار روی صحنه می آید. اما پاسخ این شرکت به بازخورد مشتری سریع و پایدار بود.

ویوینت از اعتبار بد اولیه خود به طور قابل توجهی بهبود یافته و به شرکتی تبدیل شده است که به دلیل خدمات استثنایی خود ، چه در داخل کشور (نحوه برخورد با کارمندان خود) و چه در سراسر جهان ، پاداش می گیرد.

ویوینت با رویکرد شخصی خود در زمینه نصب می درخشد. نه تنها شما یک حرفه ای پیدا می کنید که دقیقاً می داند چه کاری انجام می دهد ، بلکه هر سیستم امنیتی خانگی ویوینت شامل ارزیابی رایگان امنیت خانه است.

این بدان معنی است که شما یک شناسایی تخصصی درباره آسیب پذیری های امنیتی در خانه خود دریافت خواهید کرد ، همچنین یک توصیه عمیق در مورد منطقی ترین اقدامات امنیتی دریافت خواهید کرد. تنها اشکال در انتظار نصب کننده و ملاقات با یک غریبه در خانه شما است.

ویوینت به عنوان یک مبتکر در زمینه امنیت خانه و اتوماسیون خانه توسط کارشناسان و انجمن های تجاری شناخته شده است.

وقتی سیستم هوش مصنوعی ویوینت (به نام Sky) را در خانه خود نصب می کنید ، یک سیستم خانه هوشمند دریافت می کنید که نه تنها دستورات شما را دنبال می کند ، بلکه به طور خودکار عادات و تنظیمات شما را نیز می آموزد.

ادغام یکپارچه ویوینت در فن آوری های هوشمند امنیت خانه و خانه مانند داشتن محافظ برای حفظ امنیت شما است و سخت کار می کند تا شما را تا آنجا که ممکن است راحت کند.

اگر شما عاشق فناوری هستید و ایده داشتن هوشمندترین خانه در این بلوک را جستجو می کنید ، Vivint یک گزینه قابل توجه امنیت در خانه است. همچنین برای کسانی که با DIY سر و کار ندارند یا کسانی که خانه یا ملک بزرگتری دارند که نیاز به محافظت دارد مناسب است.

اگرچه ممکن است امنیت خانه Vivint گرانتر از Frontpoint باشد (در مورد تجهیزات اصلی) ، اگر خانه بزرگ یا حیاط بزرگی دارید ، باید موارد اضافی زیادی با Frontpoint اضافه کنید.

با تمام شدن کار ، در یک محله (مقرون به صرفه) یا بالاتر از Vivint خواهید بود. و شما مجبورید همه این م componentsلفه ها را خودتان تنظیم کنید. علاوه بر این ، اگر بتوانید هزینه تجهیزات پیش پرداخت را بپردازید ، شما با قرارداد با ویوینت مقید نخواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *